Oplati sa chodit s hokejistom?

Príspevok v téme: Oplati sa chodit s hokejistom?
darinkake

vcera som sa dala dokopy s kamaratom,pozname sa skoro 4 roky a pred casom som sa rozisla s chalanom viac sme sa zblizili a tak to chceme skusit ale ja sa bojim lebo je starsi a byvalu podvadzal,je hokejista a ti to maju v sebe:(nechcem sa sklamat a mam ho naozaj rada ale bojim sa ze sa znovu zalubim a on ma sklame,rozpravat mu o tom nechcem:(co mam robit? mam si ho nejako otestovat?

reee

ale ludia,pozrite sa na to z druhej strany.preco ju vlastne podvadzal?ked mu s nou nebolo dobre tak sa s nou mal najprv rozist a potom ho namacat kade-tade.a ci je hokejista je uplne jedno

igua_

tak zalezi na tom, preco tu byvalu podvadzal...pokial len preto, ze ho to s nou nebavilo alebo, ze sa nechal zviest, by som si s nim nezacinala. takito chlapi sa nemenia. a zeny, co si myslia, ze ich zmenia su naivky.
ale ktovie, mozno je jeden z miliona :) tak ti drzim palce darinkake! hlavne, nech si stastna.

fuj

darinkake poznáš ho predsa 4 roky!!! Tak vieš čo je zač. Nechápem prečo sa pýtaš cudzích ľudí na fóre či s ním máš chodiť? My predsa ani len netušíme čo je to za človeka! Nemôžeš ho označiť nálepkou hokejista a sukničkár. Človek sa mení. To teraz keď podvádzal svoju bývalú si s ním nemá žiadna žena začať, lebo celý život taký bude a nemá nárok na vzťah? Nechápem o čo ti touto otázkou ide. Chceš aby sme ti povedali- áno hokejisti- sú všetci rovnakí, sú to kurváči, všetci do jedného, potom budeš spokojná? A keď si začne s inou babou nebude ťa to škrieť? Pýtaj sa sama seba, v sebe hľadaj odpovede. Ty ho poznáš a poznáš aj sama seba. Môžeš sa báť a potom ľutovať alebo ísť do toho, skúsiť to a budeš vedieť na čom si. Nemôžeš dopredu vedieť ako to skončí.

kori

hokejista nehokejista ked mu veris a mas ho rada nemas co riesit samozrejme ale vsak musis ho dobre poznat a nesmies byt slepa:)drzim palce

darinkake

ja ich neodsudzujem....mozno 1 zo 100 je ochotny vo vztahu vydrzat verny....ale mam vela kamosiek co s nimi chodia chodili a vzdy sa len trapili,je to o nicom

hahaha

O to práve ide :-) a vy ako viete, že priateľ darinkake jej bude neverní?? Stačí sa na to pozrieť z inej stránky a nebrusliť povrchne po človeku. Naivka nie som ale snažím sa ľudí neškatuľkovať a neodsudzovať.

polnapol

no hej ved ja viem ako to chodi, napr. niektori jeho kamosi no commnent, ale vacsia polka v pohodke:)...
zalezi uz aj na vyzrelosti cloveka, jeho nazoroch, postojoch, hodnotach...:)

hahahaha

polnapol, potom blahozelam az ti to vydrzi, ja hovorim o ludoch z okolia a je mi luto ze mam len takuto skusenost...........