sex na druhy pokus..už len dva dni

Príspevok v téme: sex na druhy pokus..už len dva dni
diskusiajao

chodim s partnerkou rok aj mesiac ale cely rok sme nemali sex...proste som sa bal...možno zlyhania možno ...neviem....ale v novembri sme to skusili ...a samozrejme mi nestal tak ako bymal..tak sme to vzdali..teraz sa bojim každej situacii ked sme spolu sami ..že bude chcieť sex a ja zas zlyham...v piatok mam spať u nej...prosim vas čo mam robiť..nejake tabletky ...chcem jej priniesť radosť...naozaj radosť...aj ked viem že to je možno cvik ale tento piatok proste nechcem zlyhať dakujem

mircoMY33

Moc stresujes a mam taky dojem ze by si asik nemal mat ziadne dievca .Skus chlapca mozno ty bude stat ako sviecka

huhuh

danuska123: super napisane! ;)

A ty chalan. precitaj si prispevky co si sem napisal.

citujem ta: "ja fakt sa bojim že zlyham"

"proste som sa bal...možno zlyhania možno ...neviem"

"tento piatok proste nechcem zlyhať"
ved ty len stale o tom pises a strasne sa toho bojis a to je tvoj jediny problem! moc sa na to sustredis ze co ak zlyhas. Nemysli na to ze zlyhas, mysli na to, co budes robit a ake to bude uz super a budete mat z toho obaja nieco!

danuska123

diskusiajao zacnem takto... 1. ak si s priatelkou uz taky dlhy cas urcite ju lubis a ona lubi teba.cize v tom pripade by nemalo ist o sex ale o milovanie.2. milovanie ma byt vyjadrenim velkej lasky, ked tuzis po tom druhom ,ked v kazdom objati, bozku citis neuveritelnu lasku a zazitok na velki dlhy cas.milovanie by malo byt nejake to vyvrcholenie vasej spolocnej lasky, kde ste sa stali jednym telom a vase duse sa spojili v jedno.3. nema to byt o zlyhani o trapasoch o strese alebo o niecom takom.ja viem je to po prvy krat ale tak hned nemusite spolu spat staci sa navzajom spoznavat, maznat sa zistovat co ma rad atd.v laske zlyhanie neexistuje.aspon podla mna.milovanie by mal byt ten najkrajsi zazitok a nie sa stresovat a riesit co ak sa stane to a to ... samozrejme jedine co treba riesit je ochrana :) taaak asi tak.moj nazor.. mozno velmi subjektivny a vymikajuci sa od nazorov tejto doby .. aaaale tak treba najst podstatu lasky ..aaaa sexu :)

angie13

tak ako tu uz niektori pisali, je to vsetko o psychike. aj moj priatel mal podobny problem, aj ked zo zaciatku bolo vsetko v pohode, ale par krat za sebou jednoducho \"isiel dole\". a tak sme to jednoducho nechali tak, nemysleli sme na to, ze to nejde ale maznali sme a aj tak, bez toho aby sme cakali, ze budeme mat sex a nakoniec sme to prekonali a teraz s tym nie je problem...:o)))

yxo

no to s tym CHLASTOM som ti chcel aj ja povedat ale tak radsej skus este raz vyskusat a ked ee tak vyskusaj ten chlast...niekto: radsej nech este vyskusa bez chlastu lebo ked mu to s chlastom potom pojde tak mozno to bude moct robit iba vtedy ked bude mat v sebe alkohol a mohlo by to ma dost zle nasledky do buducnosti....

elenita22

ides nato dost zle..nemal by si nad tym tolko premyslat lebo znova to len pokasles, predsa uz len to ze budete sami je krasna predstava, mal by si to brat tak ze ak to nevyjde nevadi a ak ano, bude to o to krajsie;o)..robit nieco silene sa nevyplaca..