Diabetes insipidus

RNG

Mozno by pomohli niektore veci , co som spomenul ze pouzivam ja. Nakoniec ma to nieco s inzulinom a stavom pankreasu, a to adresujem viacmenej aj ja.

nitranka

Ahojte,az teraz som sa dostala k niekomu, kto ma podobne problemy ako ja.Ja mam diabetes insipidus uz 8 rokov.Zacinaju mi neprijemne problemy so zrakom, tak som hladala na internete ci najdem neaky clanok o tejto chorobe a nasla som ludi, ktori maju podobne problemy.Medicka, chcela by som ti poradit, no od tvojho prispevku preslo pol roka a neviem ci mas este zaujem o info o tejto chorobe.

asti

ja som bola prave naopak :) som nemala ziadne priznaky a nahodou mi to zistili z krvi pri rocnej gynekol. prehliadke...skus, ved za to nic nedas, ja dufam ze si zdrava, ti to prajem...

medicka

asti + poradkyna, dakujem za prianie, tiez vam zelam len to naj.. :) ja som bola u doktorky s tym ze ma brutal smadi a ona mi spravila len test na "obyc." cukrovku a ked nezistila nadmernu pritomnost cukru v moci, tak ma zrusila s tym ci si to len naahodou nenamyslam a ci nemam nejake problemy(som totiz studentka)..typicke, ked lekar je neschopa a nevie zistit diagnozu, obvini pacienta zo simulacie...asi by som to mala vziat do vlastnych ruk a ist za inou lekarkou priamo s poziadavkou, aby mi spravila nejaky vazopresinovy test..ale aj tak dakujem pekne :)

poradkyna

To bude asi nejaka zriedkavejsia forma, ze? Ja mam sice cukrovku, ale "tradicny" diabetes mellitus I. typu, a k tomuto sa vyadrit neviem, takze nebudem trepat dve na tri, a len posuvam prispevok...zelam vsetko dobre.