ples

malickasom

a este... dlzka siat zalezi od prilezitosti- nie je ples ako ples... na stuzkovu sa hodia aj kratke saty- pre mlade dievca uplne v pohode, pre starsiu damu by som volila dlzku aspon po kolena. Na silevstrovsku zabavu aj v spolocenskych nohaviciach a peknom tope. Zavisi od miesta a okolnosti. Pre mlade dievca by som volila aj svetlejsie farby- ciernej sa este nanosite dost!

kukuricka

na ples na zamku by som volila aj ja radsej dlhe....pre istotu:).......zaezi od miesta a dolezitosti plesu.......lebo nosia sa uz aj kratsie strihy take dievcenskejsie, v ktorych sa super tancuje, kedze sa clovek nepodkyna o metrove sukne:).......a ja by som zvolila fialove pancuchy aj doplnky..........

raketka

ZUUZU ale stuzkova NIE JE PLES.pochop to.Na ples JEDINE DLHE.Niet o com diskutovat.Nemat dlhe,neist radsej nikam.Ja by som sa v kratkych prepadla pod zem od hamby,ze neviem a nepoznam etiku.Ved je to hrozny preslap.Ani nesrandujte zeny.Kolko mate preboha rokov.Asi viac ako 20-25 nie,lebo potom nechapem.

43

bola som teraz cez vikend na plese.kratke šaty tam mali mozno dve baby.na stužkovu kratke možno,ale na ples v žiadnom pripade,ked tak na nejaky maly zatvoreny ako byvaju tie zahradkarske a rybarske.ale v kazdom pripade na ples baby v dlhych robach.a ked je ten ples na zamku,tak to duplom.radšej si šaty požiacaj ,budes sa citit lepsie aj ty emma.a ked si nestihneš šaty požičat,tak potom vol pančuchy hnede s hodvabnym leskom.