prirodzene zvacsenie pier

luna

Bobika za co si nechala 40000.-? Ja by som chcela vyskusat na"kolagenovat" si hornu peru, len tak jemne. Dolna je pekna od prirody. Ale je to tazke rozhodnut sa lebo v tomto pripade hranica esteticnosti je velmi citliva.Aby som neskoncila ako kacica Horvathova alebo Cifrova :-) Inak kys. hyaluronova, aj kolagen su pre nase telo-pokozku prirodzene. Nachadzaju sa v zamsi, takze nehrozi ziadny vedlajsi ucinok, na rozdiel od botulotoxinu, co je vlastne "klobasovy jed".

fatinka

sak to je presne ako z prsiami,keby na to boli nejake zazracne pilulky tak by sa zeny nedali rezat,tak to je presne aj z ustami.

bobika 1

delphia, presne tak, aj ja som tam nechala pekných 40.000 ešte vtedy SK, kebyže to išlo prirodzene, tak mám ušetrené :)

fatinka

prepac glacierka,este odkaz pre pre fatinu
no,ja mam aj velke oci,takze mne moc netreba zvyraznit,pouzivam len spiralu a linku na oci pri kutikoch./linku trochu predlzujem,lebo mam take trochu okruhle oci,aby boli predlzene/Mam obrovske stastie,lebo mam aj oci pekne,mihalnice velke.
A k tej cervenej,tiez by som si nikdy nenalicila usta silne cervenou farbou,ani mi to nepristane,pouzivam skor take tlmene farby na usta aj tak su usta vyrazne.

delphia

glacierka keby sa dali pery prirodzene zvacsit, tak by zeny nenechavali svoje € u plastickych chirurgov, ale by si ich sami "zvacsovali"

luna

jesee, to je len "na oko", aby sa lepsie predavalo. Kys. hyaluronova aj kolagen maju tak velke molekuly, ze ich pokozka cez svoje male pory nevstrebe, takze zostavaju na povrchu pokozky, bez efektu. Daju sa vpravit do koze len a len injekcne.
Glacierka... ako kde, cca. od 200 euro jedna procedura.

glacierka

ja som prosila o radu, ako by sa mi mohli prirodzene zvacsit pery, no zvrhlo sa to tu na chat o velkych perach od narodenia.. dakujeeem

fatina

no to z licenim ani ja malovala som si velmi silno oci aby sa mi ludia divali do oci a nie na usta ked somnou niekto rozpraval alebo aj hocikto neznamy na ulici vzdy mi kazdy aj teraz hladi na tu moju "papulu" ;)uz to neberem tak ako predtym ;)) a vlastne nemalujem si pery ani teraz iba ak tak lesk a uz ked naozaj niekde idem tak jedine takym svetlejsim odtienom inak nie!!mne sa celkovo pery nepacia namalovane a uz vobec nie na cerveno!!!

fatinka

fatina,mne to zo zaciatku vadilo,/radsej som si usta ani nelicila,lebo licenim este viac sa zvyraznili/ale potom som to nejak prestala riesit.Mozno,ze aj si niekto mysli,ze ich mam zvacsene,ale sak je to jedno,hlavne,ze ja viem,ze nie.A mas pravdu,niekto ma take nepekne nevyrazne usta,ale zasa nikto nemoze za to,ako ho priroda stvorila.Kazdy sme nejaky.

ptt

ak chces dosiahnut aspon krajsie pery(v podstate celu tvar)cvic gymnastiku tvare..skutocne to skrasluje...oci,usta,vzhlad pleti,celkovy dojem