aky sampon na taketo vlasy?

Príspevok v téme: aky sampon na taketo vlasy?
majka200

Ahojte! potrebujem poradit ohladom starostlivosti o moje vlasy. Odkedy som sa ostrihala na postupku čo je tak 5 rokov, mam ich riedke, ale aspon nie tak znicene. Teraz su vsak bez zivota, mastia sa velmi rychlo, su bez lesku, no proste vyzera to otrasne. Co mi na taketo vlasy odporucate?..ako si ich upravovat?...mam vlnite vlasy..dik

Lucinka33

Tronka, mozno aj tu Niveu vyskusam. Ja som dostala teraz na narodeniny celu sadu Gliss Kur na hnede vlasy, tak uvidim, co to spravi. Ale este chcem najprv minut stare zasoby samponov a balzamov :)

Tak to si teda vyskusala s vlasmi uz fakt vsetko :D Teba nikdy nedozeniem vo vlasovych experimentoch :D Ja si vlasy uz tiez nefarbim asi 3 roky a je sranda, ze si takmer vsetci myslia, ze si farbim :) Dokonca kadernicka sa ma pytala ci si farbim vlasy, ze mam peknu farbu vlasov. Nechapala som, lebo sa mi nikdy moja farba nepacila :DD Ja chcem len ozivit moju farbu, tak sa preto pytam na ten sampon. Ty ten Biopoint kupujes normalne v drogerii alebo niekde v lekarni? Aby som aspon skusila pohladat, aj ked neverim, ze to budu mat na Slovensku.

skusac:dddka

no a som zabudla..ze s tebou suhlasim..lebo objem naozaj dodavaju..ale fakt nie je taky ako ostatne sampony...ked ho pouzivate aj s kondicionerom .vlasy su nadherne nadychane, lesklejsie a naozaj hustejsie..a to som rozdiel vydela hned po 1.) pouziti..taze odporucam

skusac:dddka

micushkqa no ja som ho ,,teraz" dostala na Vianoce od Jeziska:) len problem je v tom ze ja mam vlasy huste az az:))) ale ja ich mam suche..ale inak mala som aj jemnejsie vlasy..ale chcem si teraz kupit ten alverde z DM s aloe vera..dufam ze ho zozeniem:))

micushkqa

na objem jednoznacne odporucam Advance Techniqes z avonu - ten fialovy na objem. aj ja ich mam riedke, poskusala som kadeco, ale efekt:mastili sa mi. teraz pouzivam tento aj s kondicionerom a neviem vynachvalit :)

tronka

ahoj leni 445
no vyskusam aj niveu a uvidim ;)
a ty mas aky odtien hnedej ??? ked chces skusat sampon na blond vlasy ?? lebo ak mas tmavo hnede tak si myslim ze ti to nespravi nic,,ale ak svetlunku hnedu tak mozno hej,,,

tronka

lucinka
neviem,,,nepocula som nic take ale ani netvrdim ze to nieje pravda ;) no skusim to preskumat na nete ,,,vies 10 rokov som si farbila kadeco som robila stymi mojimy chudatkami vlasmi;) od blond na ciernu potom bordovu cervenu potom to bola trvala par krat ba dokonca som mala aj copiky a kadeco mozne normalne sa divim ze ich vsetky mam lebo ich mam strasne jemnucke ;) teraz som prestala zo vsetkym a mam svoju peknu hnedu farbu a som asi prvy krat v mojom zivote na moje vlasy hrda!!!
na hnede je ja nivea sampon ale ten som neskusala nikdy tak ti neviem povedat ci je taky dobry ako pantene alebo spominany BIOPOINT ktrory je uplne pecka najlepsi sampon na vlasy co som doteraz mala ....