Pre tých, čo bývajú v paneláku

Príspevok v téme: Pre tých, čo bývajú v paneláku
tinka228

Pred 4 rokmi sme si vtedy ešte s priateľom (dnes už manžel) kúpili byt v paneláku na 2 posch. Obaja sme žili v paneláku aj pred tým s rodičmi. Ale takéto čudné správanie našich niektorých susedov nevieme pochopiť. Napr. našej susede, čo býva pod nami, vadí, keď si prášim deky z okna. Že jej zašpiním okno. Pri tom rovno popod naše okná ide dosť frekventovaná cesta a nad ňou je ďalších 6 bytov, kde taktiež všetci prášia z okna. Ďalšia naša suseda (balkónová) má tiež problém s tým, že si z balkóna prášim behúnik. Lebo ona suší prádlo na šnúrach vysunutých von z balkóna (byty čo nemajú balkón to majú takto namontované na oknách). Neviem prečo nesuší na balkóne. Tak som jej povedala, že či jej nevadí tá cesta pod oknami a ďalších 5 susedov nad ňou, čo vyhadzujú ohorky z cigariet, muškátové listy a taktiež si prášia veci. Vraj si ja mám ísť prášiť von pred vchod.
Keď som s malým na prechádzke vždy sa pozerám po oknách a ľudia si normálne prášia veci z okna. Ešte nikdy som nikoho nevidela prášiť deku pred domom. Ani pred tým, keď som bývala s rodičmi, sme s tým nemali problém. Čo si o tom myslíte? Sú divné naše susedy alebo my?

linka.

no v činžiaku je počuť všetko aj to keď ide sused na wc. ale to m nevadí tak, ako že mám susedov, nemajú deti, majú 64 rokov a stále chrachľujú. či jem, či som v kúpeľni, či pozerám televízor. a to aspoň každú hodinu. je mi z toho zle, na vracanie. normálne sa to ozýva ako ťahajú sopeľ a vypľujú a ešte aj ten zvuk vydajú. som zvedavá kam to vôbec pľujú. fuuuj!!!ako by ste ich na to upozornili?

leerka

ja este ked som byvala na cinziaku ako decko, tak si pametam, ze sused nad nami skoro kazdy den nieco vrtal, od rana az do vecera, bolo to na nervy, sme si orbili srandu, ze asi robi psovi budu stale.....ale to nebolo normalne, nebolo pocut ani televizor, ucit sa nedalo a spat tiez nie, a najhorsie to bolo, ked sme boli chori....
a raz sa nam stalo, ze sa sused pod nami prisiel stazovat, ze sme mu zhodili luster, ze ako moj brat vyskocil a asi tvrdo dopadol na zem, tak sa mu odtrhol....no sila....

ivanka_83

no od 22:00 do 7:00 je nocny klud.aspon v cesku.ja som nikdy nemala problem zavolat policajtov...inak jeden pan asi nieco opravoval, ale vzdy zacal o 7:15....buchat kladivom a vrtat....

.m

ja som sa minule o 5 rano zobudila na to,ako si niekto pusta na plne pecky hudbu.trvalo to asi 20 minut.bolo to o par poschodi vyssie a celkom zretelne bolo pocut aj rozumiet hlas moderatora v radiu:/

dd

ja som byvala na dedine az do sept.min.roka, kedy sme sa s manzelom prestahovali do mesta do svokrovcovych bytu.zo zaciatku sa mi to tu zdalo genialne, az na to, ze po par tyzdnoch ma domovnicka zastavila, ze si nemame parkovat auto na kusku travy cca 10m od nasho vchodu(neparkujeme ho tam naschval, ale je tu velmi malo park.miest a ked odniekial prideme a uz v blizsom okoli nie je volne miesto, tak tam auto dame, je to kusok travy pod stromom medzi cestou a chodnikom, vsetko je prejazdne a prechodne..a nechceme ho davat nejak daleko, jednak kvoli tomu, aby bolo ako-tak pod kontrolou, aj ked je to starsie auto a jednak mame malu 1,5rocnu dcerku, tak ho chceme mat poruke, keby nedaj Boze cosi..)vraj kvoli tomu na nas chcel ktorysi sused uz volat policajtov.domovnicke som prikyvla, ale v duchu ma to trocha nastvalo.dalej tu mame susedov(hned vedla) ktori si dost casto a dost nahlas pustaju radio(CD) a uz asi 2x sa stalo (dnes to bolo tusim 2.x), ze ho tak nahlas mali pustene az skoro do 22. no a pred vyse 2tyzdnami nam niekto(asi kvoli tomu, ze sme mali opat odparkovane auto na tej trave)vypustil pneu, na co som prisla az po par sto m jazdy na prazdnej, takze bola znicena a 2tyzdne sme nahanali novu pneu, co sme museli nakoniec kupit 2,kedze znacku, co sme mali, sa nedala v nasom rozmere zohnat, tak aby sme mali aspon vpredu 2rovnake a vzadu 2rovnake..a napr. predlozky z kupelne tiez prasim z balkona, zatial sa mi nikto nestazoval, tak uvidime, ako to dalej pojde..

zuzusa

Ja bývam tiež v činžáku a vraždila by som za to. Niektorý ludia sú tak d...... že to až bolí, ale samozrejme naschváli nerobíme . A nechodila by som to prášiť pred dom, prášila by som to s balkóna ale pozrela by som sa či tam niečo nemajú.