Len Ženy, rozne problemy

musska

nemas za co, to je udel zeny:) Inak, ti poradim knihu, uz bola na fore spominana, Vagina manual pre majitelky, uzasna kniha a uzitocna:)

musska

Jasne ze mohol, aj mne sa to uz parkrat stalo:) Kazdy clovek ma v ustach kvasinky, niekedy sa mozu premnozit (biely povlak na jazyku)nemusi to nijak citit ani nic..A ked mas oslabenu imunitu, mykoza je na svete:)tak zbehni do lekarne a potom chod k doktorke...

zničena

No z normalnym vytokom si no nemylim urcite, lekar mi bral kultivaciu a nasiel nejaku bakteriu. Tak preto tie tabletky. Ale teraz fakt neviem, ze preco sa mi objavilo to biele. Myslis, ze je mozne, aby mal kvasinkovu infekciu v ustnej dutine a nevedel o tom? K lekarovi urcite pojdem, ale az v pondelok, no dovtedy je dalekooo :(

musska

Len si nemyl normalny vytok so zlym, vela zien to robi a potom si same nicia mikrofloru roznymi pripravkami. Niektore zeny maju vytok viac, ine menej. Zena ktora nema vytok ma problem, nie ta co ho ma. Fakt neries kym nezapacha alebo nesvrbi. ALe ten povlak moze byt aj mykoza, ak ma priatel kvasinkovu infekciu v ustnej dutine, mohol to na teba preniest, vsimi si ci nema biely povlak na jazyku:) vela ludi ma premnozene kvasinky v ustach... Skus si kupit canesten krem a si potieraj zvonku, ak to neprejde, chod k lekarke.

zničena

ahoj,dik ze si sa ozvala. Vytok to nie je, s vytokom som uz problemy mala. Ale toto je ine, je to tam cele nejake biele. Inak prave pre ten vytok beriem este 2krat do tyzdna gynoflor na vyrovnanie pH ci na co. A svrbit ma to zacalo, ale iba trosku. A este taka vec, v stredu som mala s priatelom oralny sex, neviem ci to moze s tym nejako suvisiet. Ale ked predtym som bola uplne ok. Ja neviem co robit.

musska

No povlak, alebo vytok?Lebo ak tam mas take biele tekute, tak je to normalny vytok. Ak to nesvrbi a nezapacha a nieje to zlte, hnede,zelene, tak to je normalny vytok ktory je potrebny:)

zničena

Ahojte...moooc prosím o radu. Pri vchode do pošvy sa mi včera objavil taký biely povlak. Ono to tam je cele nejaké biele a kedže je dnes piatok, k lekárovi sa dostanem až v pondelok. Prosiiim poraďte ak ste sa s tým už niekto stretli, čo to môže byť???