MOJ CHLAP MA NEVIE SPRAVIT

niekto

velmi vela zien nevie dosiahnut ziadny orgazmus ak sa nevies spravit ani sama tak to mas tazke
durex ma seciane kondomi na umrvenie a redlzenie styku preforma alebo tak nejak sa to vola

este skus oral alebo rukami

sama

porate mi niekto,zijem so svojim manzelom uz osem rokov mame dve deti jedno sedemrocne druhe pet mesacne babetko,za tie roky som neprezila orgazmus asi si to len myslim ,niesom si ista ale mi porate baby ci to je ono,citim keby to islo na mna vtom sa muz odbavi,takze neviem ci to je moje ci nie,alebo citim potom ze to prichadza na mojho muza,tak potom som asi nikdy neprezila orgazmus som stoho zufala,on sa aj rychlo odbavi ja mam stoho prd,druhe cisl ani sa mu nepostavi co si vy otom myslite poradte mi dakujem

#mato

BTW: ja som sa nikdy nespravil do partnerky bez toho ,aby som najprv spravil ju , povedal by som ,ze pre mna je jej orgazmus dokonca niecim dolezitejsi...potom mi asi viac chuti ten moj,je to taky dobry pocit :)

#mato

jedna vec je ,ze ho to netrapim, to je zle a predpokladam teda ,ze ta asi nemiluje...druha vec je ,ze veta "moj chlap ma nevie spravit" je prinajmensom smiesna, nikdy to neni len na chlapovi, svoj podiel ma na tom aj zena.Jak ti poradila bla, chce to porozpravat sa o tom probleme, chce to riesit to a chlavne je CHCIET z oboch stran!!!

bla

ano raďte jej aby podvádzala..nič lepšie nemôže byť..
čo tak sa s ním porozprávať o tom? a potom, že ženy sú také múdre pritom ani papulu nevedia otvoriť keď treba..

ksks

tak moja zlataa..mas doma dobre bezcitneho chuja..no nehnevaj sa ale keby ta lubil tak mu zalezi na tom, aby si si to uzila aj ty a citila sa co najlepsie..mne to pripada akoby si on na tebe len ukojil svoje chutky a potom ho uz netrapis, mala by si ho poslat kade lahsie
anjel.strazny..to mas pravdu, je malo chlapov ktorym na nas zalezi, ja takeho ale nastasie mam..velmi mysli na mna a na to aby mi bolo dobre