marihuana a život

Príspevok v téme: marihuana a život
xbx

Je nejako nebezpečné fajčenie marihuany v malom mnostve? Možno 2-3 krát za mesiac trochu.
Ovplivňuje rast svalov som kulturista, činosť mozgu, alebo celkovo nejaké zdravotné problémy môžu vzniknúť? Mám 17 rokov. Alkohol nepijem vôbec ani kvapku, nefajčím teda obyčajné cigarety bez trávy. Mám veľmi zaplnený rozvrh študujem, učím sa na 1 lebo chcem ísť na výšku, aktívne sa venujem športovaniu, a mám aj brigádu. Takže niektoré dni mám také zaplnené, že chodím spávať o pol 1 v noci a vtsávam o pol 6. Trávu si dám s kamošmi niekedy cez víkend aby som vypol od toho všetkého zhonu. Niesom závislí, nechýba mi to, cez týždeň počas školy si na ňu ani nespomeniem len mávam občas tie "relaxačné" víkendy. Takže škodí marihuana nejako na moje telo? Hlavne teda ma mozog a svaly ale aj celkové zdravie. Ďakujem za odpovede

PANIC

MARIHUANA, JE LATKA BIOLOGICKEHO POVODU A JEJ UZIVANIE (CI UZ FAJCENIM ALEBO KONZUMACIOU V KOLACOCH...)MA MINIMALNE ZDRAVOTNE RIZIKO. BOHUZIAL SU OKOLO NAS JEDINCI KTORI NEUSTALE ARGUMENTUJU STALE VOLACIM NOVYM, RAZ TO JE ,,VSTUPNA DROGA,,-NIEJE PRAVDA! VSETKO ZAVISI NA JEDINCOVI A NA PONUKE. INOKEDY SCHYZOFRENICKE,DEPRESIVNE...STAVY - NIEJE PRAVDA. TIETO STAVY NEVYVOLAVA MARIHUANA, DRIEMU V KAZDOM Z NAS A NIEKOMU SA PREJAVIA NIEKOMU NIE, SAMI VEDCI NEVEDIA URCIT PRICINU A VY SA TU HRATE NA VEDATOROV A UZATVARATE TEMU ZE JE TO DROGA SPOSOBUJUCA TIETO STAVY. LEN TAK DALEJ PITE ALKOHOL, FAJCITE CIGARETY, NAKLEPTE SA ANALGETIKAMI, ANTIDEPRESIVAMI, A INYMI TLMIACIMI LATKAMI A SME NA TOM ISTOM... PODLA MNA AJ HORSOM... MILUJEM TIETO STVAVE KAMPANE PSEUDOVEDATORSKYCH LAIKOV KTORI NEMAJU ANI PARU LEN VYPISUJU CO KDE OD JAKEJ BABKY V CAKARNI POCULI.:D houk skoncil som!

Gerbil

Pamätaj, že takýto stav netrvá nastálo, nech si človek vraví čokoľvek. Vždy buď droge prepadne úplne, alebo sa jej vzdá.

Marihuana poškodzuje vedomie a činnosť mozgu, čo nemusí byť badateľné, no príde doba, kedy sa to môže odzrkadliť. Rakovina dutín je tiež eventualita. Čo je však vážnejšie, narúša výrazne DNA - dopad na potomstvo je myslím zrejmý...
Treba si položiť otázku, prečo naozaj brať takéto veci. Oddýchnúť sa dá inými spôsobmi. Ja sám si nemám cez týždeň ani čas sadnúť a vydýchnuť si, no i tak každú voľnú sekundu využívam na relax. Šport, filmy, knihy, hry, meditácia, partia priateľov, partner a pod. - to všetko existuje a to všetko sa dá vykonávať bez akýchkoľvek drôg.ä

excell

tak ja fakt neviem načo je dobré huliť marišku, ponúkali mi to, neskúsil som to, načo aj, nepotrebujem si robiť náladu fajčením trávy, aj bez nej je mi fajn a vraj je to životný štýl? je mi do smiechu nad takým štýlom.Aj alkohol vo veľkom je svinstvo, nepochybne a štve ma že ak to niekto preženie s chlastom či hulením, pošlú ho na liečenie a platíme to z našich daní všetci teda aj ja. Prečo? Preto lebo nejaký somár nevie povedať nie.

ferkouuuuu

Chcem sa spýtať.Mama mi zistila že beriem marihuanu , a musím isť do 3 mesiacov na testy.Preto som to aj prestal fajčiť , takže chcem sa spýtať , že ked to nefajčím , ale stojím pri mojích kamošoch ktorý to fajčia a vydýchujú to pri mne , či mi to ide do krvy, lebo bojím sa toho že aj ked to nefajčím ale stojím pri nich a dýcham to , že mi to ide do krvi a že testy budem mať pozitívne.Je to pravda?

xbx

táto téma aj bola založená aby som si vypočul názory iných.A každému kto prispel ďakujem. Myslím, že s časti sa podľa toho zariadim ,ale že od nej úplne upustím to myslím asi nie.

tHeMilan

XBL: Vlastne neivme prečo sa táto téma naďalej rozoberá už to tu bolo vytihnuté veľmi dobre: Záleží od jedinca, ten kto na to má nech si dá, ten kto pochybuje o sebe nech neriskuje. Psychicky slabší človek sa zrúti s čohokoľvek a nepotrebuje k tomu ani marihuanu...

Toto si prepiskol troška...Každý je na začiatku silný, dokonca aj na konci možeš byť..proste ťa to prekvapí zo dňa na deň.Hovorím z vlastnej skúsenosti a zo skúsenosti pár ľudí z tohto fóra, čo zaživaju niečo ako ja..
Zo začiatku ma na to každý.. :-)))
A ja som ganju bral ako svoj život, kultúru, nie nejaku modnu zaležitosť, alebo že to je momentalne v kurze..Proste bol to moj životný štýl ktorý mi vyhovoval, až prišiel jeden deň :-(
Ale na druhej strane, keby som bol na tvojom mieste možno by som to riesil podobne ako ty, ibaže inteligentnejšie a s úctou.Ochotný prijať každý nazor.A hlwne názor od skúseneho človeka..Ktorý mal na vec podobný názor a pozná ganju od genetiky cez dobré vplyvy na čloweka, liečebné účely, pestovanie až po.................
Pekný deň .. :-))))