hanbiiim sa

Príspevok v téme: hanbiiim sa
tinkia

Mam 19 rokov a som stale panna...s priatelom chodim 4 mesiace, na Silvestra sme pokrocili vo vztahu.Dost som hanbliva, ale prekonala som sa a urobila som mu oral. Nestazujem sa, bolo to prijemne. No problem nastal, ked sa chcel pohrat so mnou. Uz tam dole mal aj prsty, nevedela som sa uvolnit a nic som nepocitovala. Nechcela som pokracovat, zlakla som sa. Po case k tomu znova prislo. Velmi mi to chce spravit, ale ja sa bojim. Co ak sa mu nebudem pacit, nebude mu to tam dole chutit...mam z toho komplexy...je z toho zufaly, niekolko krat som ho uz odmietla, neviem sa prekonat...ako to mam prekonat?=(

yxo

neboj sa bude to oki len mu vysvetli ze potrebujes mat viac casu na to :)) a ked si mu uz aj oral spravila tak je to na dobrej ceste a ver tomu ze tam dole sa mu budes urcite pacit neboj sa staci spravit len ten rozhodujuci krok a potom o par tyzdnov tu budes pisat prispevky ako ste skusali nove polohy a co ja viem co este :))

ilja

tinkia... baba neboj sa my sme prasata chlapy my zlizeme hocico a tamto dole nie je neprijemne.. ked as bojis abo sa citis trapne česni si neco na uvolnenie bez ´do toho nez ti utece zo zufalstva ze to s nim nehces.....