uz ho nevzrusujem:-((

Príspevok v téme: uz ho nevzrusujem:-((
noemi25

som tehotna v 6 mesiaci.. je mi uz dost vidno brusko, velmi sa tesim na babatko ale je tu problem co ma veelmi trapi.. moj milovany uz so mnou nechce mat sex posl. mesiac sme sa milovali asi 3x aj to len ked som naliehala.. ked som sa ho pytala preco ma nechce ci sa mu uz nepacim a nevzrusujem ho povedal ze uz nie tak ako predtym:-(( a to sme mali predtym super sex. zivot:-( bojim sa ze si najde inu a tak sa snazim mu to vselijako vynahradit napr. ustami a nenutim ho do sexu..zostala mi len masturbacia ked on nieje doma, moja chut na sex sa vobec nezmenila, neviem co mam robit..nechcem byt dalsie 4 mes. bez sexu... poradte!!

sissii

noemi-tak moze to byt strach o babetko
kedze pises,ze je s tebou a tesi sa na baby,nerob si starosti,uzivaj si tehotenstva,babetko vsetko citi-myslim tvoj psychicky stav,tak raduj sa ze o par mesiacov budete mat krasne baby a zasa budes sexi pre svojho mileho

Summer_

huhuh to by si ho musel mat asi polmetrovy aby si ublizil babatku.. a lekar vzdy povie, ked je sex v tehotenstve nebezpecny.. takze podla mna sa neni coho bat..

huhuh

ja by som sa tiez od sexu viac distancoval, kvoli strachu ze dietatu kvoli sexu ublizim. Vhapes ako to myslim. Radsej nebudem mat sex ako sa bat ci som tym nieco zle nesposobil.

noemi25

babulka to je zvlastne ze uz v 2 mesiaci nechce.. ja dokial som nemala brucho tak sme sa milovali tak ako keby som ani nebola tehotna.. zacalo sa to az v 5. mesiaci ako mi zacalo byt vidno brusko a je to stale horsie, hlavne posl. par tyzdnov este na vianoce to bolo ako-tak a teraz uz vobec:-( ale to uz mam poriadne brusko a pribrala som 10kg:-(

babulka

ja mám ten istý problém.. ale som iba v 2.mesiaci.. a môj priateľ so mnou spí max. raz za týždeň, čo je pre mňa strašne málo (predtým to bolo 2-3x).. no a odôvodnil mi to tým, že ho prekvapilo že som tehotná, aj keď sa na malé teší..

noemi25

mirco- on to velmi dobre vie ze moze sexovat ved niesom na rizikovom a citim sa dobre.. ibaze on asi namiesto toho o com normalne myslia chlapi pri sexe teraz mysli na to ze mam brucho:-( a ked sa aj nieco zacne, konci to ustami lebo normalnym sposobom sa proste nespravi.. viete co je najhorsie?? ja sa zacinam hnusit sama sebe.. nie babatko to nie.. ale moje telo..fuj:-(

noemi25

sissii u mna je to trochu ine.. ja som vibrator chcela uz davno pred tehu.. a on mi to nedovoli vraj on alebo vibrator, to sa boji ze s nim to bude lepsie a ze JA nebudem chcet jeho;-) nemyslim si ze by mal inu, ved ked prave nieje v praci tak je doma somnou, nechodi mi nikde po nociach ani do krcmy.. ibaze ho uz nezaujimam po sex. stranke ked za mnou chodi tak len za bruskom, velmi sa tesi na dietatko rozprava sa s nim a bozkava ho a ked mi vola z prace tak sa pyta najskor na neho az potom ako sa mam ja;-) niekto- to uz som mu povedala tak ma vysmial ze on a druhu..to ked mu poviem tak on hned ze ved on lubi len mna.. ale ako to potom je? zrazu to prestal potrebovat al. si to robi sam? ale kedy ked sme stale spolu? ved to mu nemoze stacit ked mu raz-2x na tyz. "vyfajcim"..:-((

sissii

u mna to bolo tiez tak,dokonca pocas tehu som bola viac vzrusena ale manzel nechcel nic so mnou,dost som sa trapila pre to,sviniar..kupil mi vibrator
pri druhom babetku uz ani priblizit som sa nemohla,a vlastne som chcela len jeho objatie,aspon trochu citit,ze ma lubi,nuz......kruta realita-chodil za druhou
nechcem strasit-mozno ked sa baby narodi budete znova v normale,spytaj sa ho preco nechce ???
dakedy sa chlapi boja aby neublizili babetku