Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

meduska

taký hlad ma už mučí . . .rodinka mi pojedla všetky zelene jablka-strasne-ja dietujem a oni mi to jedia . . .:D
Inak rano sa nam zbesnila vaha-ukazovala 60.5!!! som skoro odpadla-ale potom sa opravila-74,9:D

meduska

ahojte kočky-tak včera som 1. deň vydržala, teším sa. Dnes idem robit hubovo-zeleninove rizoto, uhorkovy salat, teraz som papala zelene jablcka. Zajtra je moj den-ale ten ovocny v nedelu-neviem-ako zvladnem.

jessika

dobré ránko.
lochneska ten recept som mala aj ja ale som ho už vyhodila.ja som tú polievku už viackrát skúšala ale mne bolo od nej strašne zle.
no ako sa nám darí???drží sa zatial každý? ja ešte áno.váha pekne klesá som s ňou spokojná zatial.
meduška aj ty to máš s tým jedením dobre pomiešané ale čo sa dá robiť keď má človek nočnú.
a kde je džanuška?dúfam že diétuješ kočka moja lebo ťa zderem ako hada ak nie:))
konečne zase cítim hlad a prázdnotu.tak spokojne si lahnem s prázdným bruškom.len tie dni by mohli byť kratšie aby sme nemali čas zhrešiť:)
prajem krásny deň vám všetkým dievčatká moje.

meduska

Lochneska-byvam pri Trenčíne-vola sa to Súča-Horna a Dolna. Ja som prisla rano o 9tej z nocnej a vecer idem zasa-tak som pospala a teraz prave obedujem ten gotage s bagetou . . .

lochneska

meduska a v akej dedinke bývaš?
Ja inak dneska zatial pohodicka, ovocný den, a dá sa vydržat... idem aj tak o hodinu do roboty az do vecera takže tam aj tak nic nemožem papať našťastie :)
Inak baby, nemáte nahodou recept na tukožrutsku kapustu, otec chcel a neviem kde som ho dala...

meduska

Ahojte-tak som sa rano zastavila v obchode-mam nizkotucne vanilkove acidko, cotageces a grahamove bagety, zelene jablka, uhorky-vsetko toto som si kupila v meste-lebo nasa dedina . . . hor sa do boja

jessika

dobré ráno dievčatká moje:) deň boja je tu:) takže neskúste zhrešiť lebo ja vás sledujem:) a ozaj-vie tu niekto po maďarsky? len sa tak pýtam aby sme sa nesústreďovali len na chudnutie.džanuška má úplnú pravdu.všetko začína psychikou.ja som sa dnes zobudila a mala som o skoro kilo menej ako včera ale ešte mám čo doháňať aby som bola zasa tam kde som to dotiahla už dva krát:)takže na začiatok spokojná a ostatné sa uvidí.prajem nádherný dník vám všetkým a nezabudnite NEZHREŠIŤ!!!!

jessika

no tak toto sa mi už páči.ja som dnes tiež začala a dnešný deň môžem uzavrieť ako zvládnutý.bol v pohode.tak ideme na to dievčatká moje.no ukáže sa ktorá ako prvá poruší toto v uvodzovkách druhé kolo:)) dúfam že ani jedna z nás.aspoň sa o to pokúsme.som rada že sme sa na to odhodlali spoločne.pôjde to zas len sa musíme vrátiť na staré kolaje.prajem sladké sny a vela vytrvalosti nám všetkým.držte sa dievčatká moje.

lochneska

Ahojte baby, no ja som mala dnes den bez prehreskov, na obed cestoviny s brokolicou a na večeru palacinky dve.. :) Plus ešte som jedla hrach ... ten milujem :D
A musíme sa konečne niekam a nejako dokopať, ved toto už nie je normálne :( Budúci týžden odchádzam na pár dní preč, do Prahy na svadbu, a dneska som si bola niečo kupovať na seba, ale je to hrozné, lebo ako ináč, nič normálne som nenašla, tak si musím dať ušiť :( pripadám si ako velryba.... Zajtra mám ovocný, tak držte palčoky nech ide všetko má byť :)) Pekný večer prajem :)

Džana

Dobre babulky, súhlasím na plnej čiare. Ideme na dvojtýždňovú dlhúú cestu, tak šup do toho. Ale dajte do toho teraz naozaj všetko, ako keby vám išlo o život. Musíme si znovu zvyknúť na nejaké pevné pravidlá a zdržiavanie sa! Ja som dnes konečne začala - začala som s ovocným dňom. Bolo to dnes aj o to lahšie, že som bol u zubárky, tak som 2hodky Nemohla jesť :) Ale držím sa zatiaľ! a nemienim to porušiť!!! Dnes mám po dlhšej dobe podstatne lepší deň, myslím tak celkovo, aj psychicky.. A čoraz viac si uvedomujem, že v prvom rade musí byť v poriadku psychika a až potom môžem hovoriť o úspešnosti v diéte.. Ja keď som v maximálnej pohode, tak to ide dolu aj s prehreškami, a to úplne vážne! Takže kočky - nasadiť optimizmus, úsmev na tvári a ide sa bojovať! Vyhlasujem boj po druhé!! :)))) Od dnes - zajtra sa začína dvojtýždňovka!!!! Beriete???