laska z azetu?

mary-anne

ja pokec neznasam. velakrat sme sa kvoli nemu pohadali, aj ked nas dal dokopy.
ludia su divni uz... co vsetko robia, aki su. toto kedysi nebolo. aspon nie tak otvorene

nie nie nie

ved prave- mam podobne skusenosti. ale neviem v com to je, nepoznam chlapa, ktory si tam viac nedovoli- ci zadany nezadany alebo cokolvek ine. nechcem tym povedat ze kazdy sa hned strtente a podvadza- ale stacia aj take naznaky.. akoby ten samotny pokec bol nejaky spustac toho

mary-anne

vies, ja som uz aj zazila konkretne, ked si tam priatel vypisoval s inymi a nie len ako kamarat, bohuzial. ale dala som mu este sancu a teraz to neriesim, co tam robi. on ma sam vediet, co chce, co smie a co nie.. to sme my- baby, vsade by sme len snorili a kontrolovali a potom prideme na take veci, bez ktorych sme mohli byt! aj ked radsej sa to dozvediet skor.. je to tazke..
no neriesim to uz. sme stastni a hotovo!

nie nie nie

ty si baba. to stačí.

a povedz pravdu- ked si pises s chjlapcom, ci je to kamarat alebo cudzi na poekci, mohla by si povedat, ze minimalne on nezajde slovne dalej? (ano to su len slova, nie ciny, ale pytam sa pre zaujimavost)

mary-anne

nemozes hadzat vsetkych do jedneho vreca. ja som tam napriklad tiez stale, no nehladam tam nic. a preco by mal aj on, ked sme spolu stastni?!

nie nie nie

hm. tak ako si našiel mna, tak si tam najde aj dalsiu, a dalsiu. odkedy sme spolu- je to uz dva roky- tam chodí aj nadalej, a co tam asi tak robí.

baby nerobte to.

mary-anne

ano ja som si nasla na pokeci lasku, teda on si nasiel mna... a uz je tomu tri roky:o)
tak strucne: bola som v jednom obchode s elektronikou, nieco reklamovat. bol tam no asi ma nezaujal natolko,aby som si ho vobec vsimla. vecer mi pride rp- ahoj, ty si bola dnes u nas v obchode.. a tak to zacalo, mesiac sme si pisali,potom sa prvy krat stretli. o par dni na to prva pusa, bozk a o tri mesiace prve milovanie..
nemal tam on vobec fotku, takze som ani nevedela,ako vyzera,no bolo mi to jedno. super sme si rozumeli a trva to doteraz:o) je sice o dva roky mladsi,ale na tom nezalezi:o)

na pokeci sa niekedy neda verit, respektivne skoro vobec, kedze neviete, kto je na tej druhej strane. no nezahadzujte nadej hned zo zaciatku, su aj vynimky :o)

nikinka20

ahoj, ja somsa s mojím priatelom tiez spoznala na azete. Raz mi napísal len tak...podla profilu a zacali sme si písat... nakoniec sme zistili ze sme z jednej dediny a vôbec sme sa nepoznali...tak po nejakých dvoch týzdnoch sme sa stretli a zacalo sa spoznávanie...mozno to nebola láska na prvý pohlad, ale nieco sme k sebe hned od zaciatku cítili....bolo to také iné....zacali sme sa stretávat castejsie...a postupne sme sa do seba zamilovali az po usi....a sme spolu uz 3 roky....aj ked obcas sú nejaké problémy s ,,azetom".....ale tak...sme stastní....a plánujeme spolocnú budúscnost....takze tak... :-)

nikinka20

ahoj, ja somsa s mojím priatelom tiez spoznala na azete. Raz mi napísal len tak...podla profilu a zacali sme si písat... nakoniec sme zistili ze sme z jednej dediny a vôbec sme sa nepoznali...tak po nejakých dvoch týzdnoch sme sa stretli a zacalo sa spoznávanie...mozno to nebola láska na prvý pohlad, ale nieco sme k sebe hned od zaciatku cítili....bolo to také iné....zacali sme sa stretávat castejsie...a postupne sme sa do seba zamilovali az po usi....a sme spolu uz 3 roky....aj ked obcas sú nejaké problémy s ,,azetom".....ale tak...sme stastní....a plánujeme spolocnú budúscnost....takze tak... :-)