Moze mi odtekat plodova voda v 26.tt?

evivak

Dnes som si nic nevsimla, boze-dufam ze to bol iba klam. Dnes cely den sledujem svoje babo,ako sa hybe. Zda sa mi ze je kludnejsie ako po minule dni, menej a hybe, ale dufam ze si to len namyslam. Pocitujem hrozny smutok kvoli tomu :-(

abcde

plodova voda nemoze odtekat tak skoro, . daj si vlozku a co odtecie, chod dat skontrolovat do nemocnice/autom/-naleju tam roztok/na vlozku/ a podla sfarbenia zistia ci to bola ozaj plodova voda.lahni si, nic nerob a setri sa, ked tak, zavolaj si sanitku. ak je to voda, hospitalizuju ta asi, mozno daju infuzie na skludnenie maternice, vysetria ta zospodu, usg, zoberu krv ,moc, ci nemas infekt asi ta hospitalizuju ta-ak je to teda plod. voda. ale urcite by si mala lezat aspon do 30-teho tyzdna,kedy by uz mali byt vyvinute plucka babatka. ale zas, mozno,ak ti taci maternica na mocovy mechur, mohla si si aj cvrknut...pripadne si skontroluj moc-ak mas doma tie papieriky-dostat ich v lekarni-minimalne hepta phan/6-7 zloziek/ a ocikaj to, ci nemas daco v moci, ale lekar ti moc urcite skontroluje ...

evivak

Este radsej pockam, nebolo toho vela, ked sa mi to stane aj zajtra, navstivim svojho lekara. Dufam ze to nie je plodova voda, ale moc alebo vytok.

dd

pocas tehostenstva sa mi nikdy nic take nestalo..jedine pred porodom..den pred porodom mi po troskach vytekal tiez taky ako priesvitny hlien, pytala som sa maminky, ci to moze byt plodova voda, ale ubezpecovala ma, ze to nic nie je..az potom v noci v posteli sa mi pustila voda, ako keby som sa pocikala, nedalo sa to zastavit..nemala som ani bolesti, tie prisli az cca po 3hodinach od odtecenia plodovej vody..
a ak si mala aj vytok s krvou, alebo taky do hneda, tak by som Ti odporucala zajst na pohotovost..nemusi to nic znamenat..ale moje heslo znie, radsej spanikarit, ako si potom buchat hlavu o stenu..