anjel strážny

Summer_

mariaa to co pises mi pripomenulo toho Huga Hrica:( mal rakovinu a ani sa nestihol vyliecit a bum-autohavaria:((( ked som to citala som bola mimo,,strasne luto mi vzdy je ked sa take nieco stane:(

[zruseny12]

myslim si,ze kolko mame byt na svete tolko budeme...
niekedy su take situacie,ze clovek sa dostane z rakoviny,/z tazkej choroby/ a na obycaju banalitu zomrie,poznala som taky pripad...

[zruseny12]

...neviem,stalo sa a nejak som nad tym nerozmyslala,ja som vzdy bola dost opatrna,nerobila som veci ,ktore ohrozuju zivot,ale clovek aj rozmysla inak ked je mlady a inak po viac skusenostiach v zivote.../mne sa tie veci stali v praci.../

ano,rozviedla som sa dost mlada a nie som vydata...

musska

on asi myslel, ze ci si mozno zacala inak vnimat veci,alebo nieco take..

to vazne si sa rozviedla taka mladucka?a si sa aj znova vydala este?

ja si myslim, kazdy z nas uz mohol byt velkrat na druhom svete, niekedy si to ani nevsimneme..butterfly effect:))

a kazdy z nas ma anjela strazneho, ten moj je celkom haluzak:)))

[zruseny12]

ako to myslis,ci sa zmenilo,lebo mne sa to stalo 2x este ked som mala okolo 19rokov/nejak tesne pred svadbou/a po 3x uz som mala syna a bola som rozvedena mohla som mat tak 22-23rokov,presne neviem/
a teraz mam 40,koncom januara budem mat 41.
Inak,ja som nikdy nad tym nejak nerozmyslala,co sa stalo stalo sa,az teraz som si zasa spomenula,ked som videla tuto temu,co si zalozil...

[zruseny12]

technecium,tiez som uz 3x mohla byt na druhom svete...asi to tak ma byt,az pride nas cas tak smrti neutecieme...