zapal močových ciest pomooooc

Kira11

Vyborne su tablety s obsahom brusnic-Urinal,Lactolady,Urologica.. treba brat dlhodobo. Vyborne je to kombinovat s cajmi a tabletami Wobenzym.

mata408

Ahojte baby,aj ja mam akurat zapal mocovich ciest aj sa zakrivam a pijem....je to mierne..ale drzi sa to...
Chcem Vam len povedat ze zapal ,mocove cesty,oblicky a vsetky choroby okolo toho...to je to najhorsie co poznam.
Mojmu otcovi vybrali oblicku a dostal novu ktora mu sluzila 13 rokov...cely zivot trpel stymto problemom...lebo nikdy nevedel kedy skonci.Druha oblicka zlyhala a nedavno mi ocko zomrel,ked mu ju vyberali dostal sok...a ine veci.
Strasne sme sa trapili stouto chorobou a pomahali mu ako sa dali,ale sance su male,je to zakerne.
PRETO DOLIECTE ZAPALI vsetkymi sposobmi ako mozete,neberte to na lahku vahu,lebo z maleho problemu nastane velky velmi rychlo...

uroval biotic

Vyskúšaj uroval biotik je na brusnicovom základe - d manóza ... Urologický si kupuj nie sáčkový ale sypaný!! sáčkový nezaberá. Určite chod hned k obvodnej, tá ťa pošle k urologovi.

mia90

cawko, no ja toto mavam dost casto, hlavne si zakrvyvaj pas, a aj na noc, ak mas ten pas tak si ho davaj. potom pi strasne vela urologickeho caju aj 1,5 denne, sice budes chodit casto na zachod ale tym sa ti oblcky precistia, ja vzdy ked citim ze uz by to mohlo znova prist,tak si dam caj a na druhy den nic,a tiez by som ti odporucila brusnicovy urinal uzivat ho dlhsie tak preventivne.a vies co, ja som si to vsetko preliecila bez antibiotik,vsetko som to riesila iba cajom,ale raz ked som mala aj zapal oblicky co mi hrozilo jej vyoperovanie a dva tyzdne v nemocnici tak vtedy som brala aj antibiotika.ale tak vtedy som mala aj tu oblicku zapalenu.a inak daj si hocikedy ten caj,aj ked nic nebudes citit,lebo ked raz mas mocove problemy,tak sa ich nezbavis lahko.prvykrat sa mi to stalo presne pred rokom a od vtedy som to mala sice nastastie len dvakrat,ale uz sa to môze hocikedy vracat.drzim palce:)

n..

ahoj a môžem sa opýtať na cenu kupila som si urologicky čaj aby som veľa pila a asi si ti aj kupim potom :) dakujem mna to strašne ale strašne boli keď docikávam

izabelka545

a prave som to pozerala tu v produktoch vola sa to nolicin aj ten bismoral tam je tak si to precitaj o tom lieku je to na zapal mocovych ciest ale hovorim ten nolicin zabral okamzite