NIE pre Jayton

Príspevok v téme: NIE pre Jayton
Pišta

Milý pán „J“, jeho prispievateľky a možno aj správca a vlastne všetci ostatní.
Mám pocit, že sa sekcia Pre Jayton pomaly ale iste vymkýňa spod čitateľskej "kontroly".
Osobné odkazy fanyniek sú poprepletané bežnými príspevkami, ktoré by som si celkom rád prečítal „osve“.
Ale tu ho máš!
Najprv si musím ale prečítať, ako sa všetci okolo Jaytona ľúbia a tak. Potom sa možno aj dozviem, čo aj iné nového.
Takže, nič osobné to nie je, ale neobrátime list?...

Aniel

Pišta
fajn v poriadku ja som si myslela,že medzi sebou rivalčite.Už mi je to jasne ja som to inač pochopila.Mala som taky dojem stoho,ale teraz ked si to vysvetlil tak chapem.Vela šťastia obom.

Pišta

Aniel,žiarlivosť a závisť? Smiešne.
Nemám ambície konkurovať Jatyonovi ani nikomu inému.
Tento web, naše problémy, choroby, odpovede a otázniky, hľadania, riešenia ale aj pozitívne niektoré vzájomné vzťahy, ktoré sa rozvíjajú…to je ako pestrofarebná lúka.
Tak nech taký je!

Jatyonovi prajem, aby mu naďalej fandili tí, ktorí to tak cítia a je to úplne v poriadku.
Toto hej.

Nikola0704

Ale na druhej strane, ak sa budú pretekať, tak tu budú ešte lepšie rady z ich strany. A to by mohlo byť osožné pre nás všetkých:-)))

Aniel

Pišta
Prečo ti to vadi?žiarliš nanho?To už cele vyzera komicky-parodialne aj ti aj jatyon.Pomali sa budete navzajom ohadzovať nožikmi.Bola by stoho dobra kniha.Hihihihihihihihi

Nikola0407

Veď nikto nikomu nekáže čítať tú tému. Preto sa dáva názov témam, aby si vedel dopredu, či má pre teba osobne zmyslel čítať ju alebo nie. Preto som za to, aby sa písalo k veci (k názvu témy) a ak chcem riešiť iný problém, tak otvorím inú, alebo nájdem podobnú. Tiež som do tej témy prispievala, lebo som mala potrebu vyjadriť svoj názor, ale musím priznať, že je tam daný problém rozoberaný viac než dosť a začína to byť trápne.
Ale nepostrehla som, že by sa tam schyľovalo k nejakej zoznamke a dosť ma šokovalo, že to bolo spomenuté aj tam. Pišta, máš úplnú pravdu v tom, že už toho bolo dosť, ale na druhej strane existuje aj sloboda prejavu, ktorú treba rešpektovať. Síce aj Dáni sa ňou oháňajú a ako dopadli. Ale to je na inú tému...