Kto bol v kupeloch Rajecke Teplice???

Simonka69

Tak najskor si
pozrite stranku Rajeckych Teplic.Kulturne podujatia vypisane nic,ako fajn.A to do teraz pocuvam, koncert z mesta.Clovek by sa aj vybral ale ako ma vediet kolko bude trvat ci sa oplati ist alebo ci to neni predkapela nejakeho programu.Kedze sa clovek ani nedovola na pevne linky,kedze vatsinou taketo institucie maju pracovnu dobu tak do 15:00 alebo skor (ako sa nam chce).A mobily? Presne sa nebudem vyjadrovat komu som volala, ale ked na stranke mesta s telefonnymi cislami oraganov co spadaju pod Rajecke Teplice vam zrazu v mobile zahlasi,cislo sa uz nepouziva ....A to ze na dverach aut maju pomahat a chranit... .Nie zeby mi islo o zivot ale skor o to,o ich charakter k nam obycajnym ludom.Sice som tu len na navsteve ale ,co sa tyka tych co maju ruku nad Rajeckymi,rozmyslite si koho si neskor zvolite.

Summer_

A k tym vyletom, to neviem ci robia, hotel asi nie.. ale pekny vylet si mozete spravit aj seme.. je tam rybnik, mozete aj kacicky nakrmit :D v hotely je bar, kde si mozete posediet vecer.. a my sme boli jeden den aj v Ziline pozriet.

Summer_

ivanka11 tvoja dcera sa urcite nebude nudit. moj priatel tam bol prvy krat z rodicmi a velmi si pochvaloval /preto sme potom sli aj my dvaja/ .. :)

ivanka11

jeeej, uz sa teraz tesim, v lete tam chcem ist s dcerou na liecenie. Dufam, ze sa tam dospela dcera nebude nudit :-)

fffffff

Podla mna je to dost drahe,ale pekne.Pre mna to nei zaujimave,lebo byvam dost blizko,ale je tam fakt pekny park,rybnik,kupele.Take male utulne meestecko.Proste:)Najest sa tam da vynikajuco..:)A TAK..bazeny dobre,maju tam aj sauny,masaze kvalitne..a tak

Summer_

Ahoj ja som tam bola min.rok s priatelom a ideme aj tento rok.. ubytovanie je velmi dobre, my sme byvali v Malej Fatre, vsetko sa nam pacilo, vyborne sluzby, mily ludia, pestre ranajky. V okoly su aj dobre restauracie, da sa tam ist na velmi peknu prechacku aj v zime.. Vobec sme sa tam nenudili, prave naopak.. tie sluzby v hotely sice nie su najlacnejsie /teda hlavne pre nas, kedze este stdujeme/ ale aj tak len odporucam:)

monnika.

no je to obkolesene lukami, horami...chces tam ist teraz v zime? lebo v lete su tam super turistiky...no je tam par restavracii, cez leto sa tam aj tancuje, hra ziva hudba..je tam fajn cukraren..nieviem ako je to s kulturnym programom v hoteloch, lebo som byvala na private