Prilis moc vlhka

Príspevok v téme: Prilis moc vlhka
sid

Mam hrozny problem.Ked sa len trosku vzrusim,hned som vlhka,az mokra.Ten vytok je priesvitny az biely-kremovy.Vyzera to ako sperma.Pocas sexu to az skoro zo mna vyteka.Je mi to strasne neprijemne.Som strasne mokra a priatel je potom cely "biely" a mokry :-) Viem,ze podobny vytok je normalny,ale da sa to nejak v mojom pripade napravit?Najhorsie na tom je,ze aj priatel sa ma na to pytal,lebo taku holku ako ja este nemal.Nemozem sa potom sustredit na sex a ani sa nijak uvolnit :-( lebo stale myslim na to ,ako zase budem mokra...

Ask

Súhlas s debilkom :) Navyše čo viac dokáže chlapa naštartovať, ak nie poriadne zvlhnutá baba? :) aspoň môj názor :)

debilko

priatelia
čo je krajšie ako krásne zvlhnutá baba?:)
a to myslím vážne veď ten chlap vie že po nom túži ?:)
čo je toto za otázky?

aj keby bola plachta ako očúraná stojí to za to nie je nič krajšie:)
či?:)

alenka_maxova

lila, presne tak :) Len vies, staci si precitat hoc aky prispevok a zistis, ze ludia tu riesia take voloviny...ako napriklad - aky zalud sa zenam paci, je to normalne ked vlhnem, mam velke pysky ohanbia, moje bradavky stale stoja a podobne....Mam pocit, ze ludia dokazu urobit problem aj tam, kde nie je :) Vidis, uz ani vlhnutie nie je v pohode :)

lila11

tu sa clovek dozvie same nove veci, som si myslela, ze je to normalne. ved aj si to stale myslim... ked sa to same nezvlhcuje, tak nieco nie je v poriadku.

alenka_maxova

Toonkoo a povies nam, co je na vlhkej zene zle? Ked mi to vysvetlis, mozno to pochopim :D Prilis sucha zena znamena nielen pre nu, ale aj pre tebe dost neprijemny sex. A hlavne, pred tym, nez zena vyvrcholi, je tak neskutocne mokra, ze az...aj vtedy sa ti to hnusi?

alenka_maxova

pozeram, stara tema, ale co, prispejem. :) Ja tiez byvam extremne mokra a je to neskutocna vyhoda. Moja kamoska byva taka sucha, ze za dva roky vztahu si nikdy neuzila sex, lebo zatinala zuby od bolesti. Skoda, ze si to za tu dobu nevsimol aj jej uvedomely partner, ktory tak isto musi citit jej suchost, ale pohoda....
Moj priatel miluje, ako teciem. Je rad, ked to ma vsade a ked to citi. Ved tento "vytok" ma tvoju specificku vonu a to chlapov vzrusuje :)

Nets

Ja som na tom takisto. Ver mi urcite to problem nieje, je to lepsie ako byt sucha.. Keby si bola na tom inak, ako tu pisu ostatne, bola by si zato vdacna.. a co sa tyka tych zvukov, tak z nich nemam traumu uz vobec, pocas sexu nad tym nerozmyslam, musis sa uvolnit a vychutnat si to.