vek :(...

Príspevok v téme: vek :(...
RoterO18

ahojte mam 19 rokov a mam taky problem,proste neviem cim ma asi nepritahuje starsi muzi.naposledy som mala rok a polrocny vztah s orok mladsim chalanom,lenze teraz som sa asi zalubila do chalan o dva roky mladsieho..viem vyzera to dost pedofilne:-P..ale neviem co mam robit,myslim ze tiez by z toho nieco mohlo byt...ale aky mate porosim vas nazor na to vy???poznate podobne pripady??vopred dakujem za odpovede

machulka006

kamilka - homeopatia nie je numerologia... k homeopatovi sa chodí so zdravotným problémom... a ten výpočet mi urobil len preto lebo som chcela, ale on tým najskôr zisťoval úplne iné veci...toto bol taký bonus :)

colbert

Ja vo veku nevidim ziadny problem.Ja som mala priatela starsieho o 17 rokov.Boli sme spolu vyse troch rokov.Moj manzel je o rok starsi odo mna.Rozdiel je akurat v tom,ze moj manzel je ovela "zivsi".Netreba to riesit kto ma kolko rokov.Pokym sa mate radi,nie je co riesit...

smajlik30

Ja mam frajera mladsieho o desat rokov. Nevidim v tom niaky problem,ale na zaciatku som velmi vnimala tie pohlady susedov,okoloiducich ludi v obchodoch na ulici....,ale su mi ukradnuty. Neriesime nas vekovy rozdiel,ale je to dost vidno na fotkach. Som stastna,ze mam takeho\"zajacika\",ale aj sa bojim,ze mi ho uchmatne niaka mladsia. Tiez sa obcas hadame,sice za malickosti,lebo na niektore veci sa pozeram trochu inac. Ja si mysslim,ze v dnesnej dobe,nehra ziadnu rolu vekovy rozdiel.Je to uz bezne,ze zena ma mladsieho partnera. Sice aj moji aj jeho su proti nasmu vztahu. Su este stara skola.

kamilka

Pre machulka 006, to nic, nevadi, nejake stranky, ktore sa tomuto venuju, hlavne vztahom, laske, nepoznas? Nejake som nasla, ale bud maju posledny prispevok v roku 2003, 2005 alebo trva mesiace, kym clovek dostane odpoved, aj to je skor vseobecna. Napriklad vase tendencie su take a take, merkur je v sulade s jupiterom a podobne. Nic konkretne tam nie je. Mna by zaujimala hlavne nasa buducnost. Dakujem.

machulka006

mrzí ma to, ale nemám už žiadny kontakt na toho homeopata...
skús si ho nejak vyhľadať ...pracuje v dedine Dvory nad Žitavou, tj. pri Novýh Zámkoch...

kamilka

Pre machulka 006, prosim ta, nedala by si mi kontakt na toho homeopata? Ale iba ak sa mu da napisat na mailovu adresu, dakujem.

machulka006

ja mám priateľa o osem mesiacov mladšieho a jenám dobre už dva a pol roka... čo sa týka školy, ja síce tento rok iba mturujem a on je už na výške, lebo chodil na osem ročný gympel a jana 5 ročnú SŠ, ale takéto veci,ako vek, to je úplne jedno....nerieš... ani ja by som nechcela starého chlapa... raz mi jeden homeopat na základe nejakých blbých výpočtov povedal, že môj priateľ nebude môj manžel, ale si nájdem nejakého o desať rokov staršieho... som mu vtedy na to povedala, že dúfam, že to nemyslí celkom vážne, pretože ja o desať rokov staršieho teda nechcem...

poliewoocka

Podla mna je to uplne normalne, mam spoluziacku, ktora ma o 2 roky mladsieho priatela. Nezalezi tak na veku, ako na povahe..ako si dvaja sadnu, ake maju zaujmy, a ako sa lubia. Darmo, ze by si vekovo "vyhovovali", keby si nerozumeli. Je to len nejaky prezitok..samozrejme, ani nejake extremy nie su velmi dobre, ale vynimky potvrdzuju pravidlo:)
Inak, ja mam priatela mladsieho o 5 mesiacov...a je nam spolu super:))

RoterO18

diky moc...ja som sa baala aj toho ze vlaste ta jeho partia chalanov bude na mna pozerat ..no tak vselijak..ale zasa nemozem sa riadit podla ludi,len aby to jeho postupne nejako nezralo a neslo mu to na nervy

lilly

no podla mna je to absolutne v pohode....moja kamaratka ma 28 a jej priatel 19...funguje im to velmi dobre...:) myslim si ze naozaj ak nie je ten vek nejaky prehnany, teda ten vekovy rozdiel (u mna je prehnany tak okolo tych 40-50 rocny vekovy rozdiel:) tak si myslim ze by vam to realne mohlo klapat:)) tot moj nazoriiiiik