Blondavejsie vlasy

Príspevok v téme: Blondavejsie vlasy
zuz

Ahojte.Mam svoje prirodzene blond vlasy,ale tak trosku tmavsi blond,niekedy mozno do hneda.Raz osm mala melir,ale inak iba moje:)V lete mi ich tak pekne vytiahlo do biela skoro:D..A teraz mi zase tmavnu ci zltnu ci jak to povedat.A chcela byy som ich mat take viac ako v lete,vytahane od slnka,ale nechcem si ich nafarbit a melir mi nevidno.Zevraj existuje nejaky pripravok na zbledsenie odtienu,alebo nejaka hena?Alebo viete poradit nieco ine?Dakujem.Ale nieco take,co nie ,ze mi to zmeni vlasyy na peroxid alebo nejaku slamu...nie farbu..dakujem:)ani sampon..:)

Kex55

Ahojte..poradte mi prosím vas...mám modré oči,ale mám tmave obočie... :-(( a chcela by som také bledno hnede vlasy s blond melírom..ale neviem čy by sami to hodilo ked mám modré oči..neviem čo mám robit..lebo ževraj sa neda zbledčit obočie..čo by ste mi poradili? :-)

kixinkaa

ja som na dlouhevlasy.cz citala o peroxidovo citronovych preplachoch vlasov, peroxid sa tam dava len slabucky vraj to s vlasmi neurobi nic zle a po dlhsom case zosvetli

isabelle

Ak pouzivas chemicku farbu, alebo si pouzivala, skus radsej prirodnu praskovu farbu - hennu, vlasy su po nej omnoho lesklejsie, pevnejsie a zdravsie.
Ak mas ale suchsie vlasy, treba do nej primiesavat i vlasovy kondicioner na zjemnenie vlasov.

isabelle

lena251
Najlepsie ako nemat suche, porezne vlasy je vzdat sa chemickych zasahov na vlasy. Prirodzeny vlas je najzdravsi a lahsie odolava aj vonkajsim vplyvom.
Na suche vlasy by som ti odporucila vlasovu bio kozmetiku Laveru a z beznej Gliss Kur:)

isabelle

kika646
Kamilkovy odvar sam o sebe podla mna dodava len jemnucke zlatiste odtiene do vlasov.
Ak chces dosiahnut o nieco vyraznejsi blondavozlatisty odtien, skus prirodnu hennu blond:)
Prave je o nej par prispevkov vo fore o henna - prirodna farba na vlasy, tie novsie prispevky:)Pisu na nu dobre ohlasy, skus to najst a postuduj:)

kika646

velvet
ja mam prirodzene blon vlasy ale teraz ich mam uz skor spinavy blond az bleducko hnede pomoze mi ten kamilkovy odvar?? a kolko mam mat v nom hlavu???
Dakujem :)

gloss

ups :) ten druhý link nevyšiel treba kliknúť na-tento nádherný svet farbieb- a potom na 3.príspevok zo spodu - tuším :D

gloss

ževraj medové zábaly zosvetľujú prirodzene vlasy ževraj med obsahuje peroxid - študujte :)

www.langhaarnetzwerk.de

v prekladači trocha smiešne ale dá sa tomu pochopiť :)
translate.google.sk