znasilnena

alica7

Ahoj, je mi luto co sa stalo ... uctite sa skus pozozpravat najprv s rodicmi, a oni potom uz mozu ist s tebou k lekarovi aj na policiu, budes sa tak citit istejsie. Tomu sviniarovi to predsa nemozes nechat len tak prepiect! A kebyze si sama sebe nejako ublizis, pomozes tym len zlu, ktoreho poslom je aj on. Dievcata co sa im prihodia taketo zle veci mavaju casto aj uplne nemiestny pocit viny - a pritom zlo spachal niekto iny a ony su nevinne obete, ktore mali tu smolu ze boli v nespravny cas na nespravnom mieste. Myslim ze v najvacsou pravdepodobnostou ti kramy neprisli len kvoli traume, ktoru prezivas .. takze po tejto stranke je dost mozne, ze je vsetko v poriadku - definitivne ti to vsak povie lekar, aj preto je dobre za nim ist. Je uzasne ze pri tom vsetkom myslis aj na pripadne dietatko .. mas podla mna pravdu ze ono za nic nemoze a nenechaj sa od inych presvedcit o opaku .. aj ked si velmi mlada a bolo by to velmi tazke, urcite by si to s pomocou blizkych zvladla, citit aj z toho co pises ze si urcite uzasne mlade dievca. Drzim palce, nech mas vela sily a vsetko dobre dopadne.

machulka006

každopádne NA POLICIU ! ! ! lebo pôjde za teba ! ! ! taká som vytočená, tomu hajzlovi by som odrezala vtáka a ranu naložila do slaného nálevu... aby už v živote nepomyslel na sex...
choď si kúpiť ten test... odporúšam ten už spomenutý RapiClear...je spoľahlivý... a potom to povedz mamke...
držím palce, a ozvi sa ako si dopadla...

niekto

teda par euro :)
ak si nemala plodne dni je mala pravdepodobnnost ze by si bola tehotna
nech to je ako kolvek povec to rodicom urcite ti pomozu sa stym vyrovnat
nemyslim si ze by si sa mala bat ze ako
zareaguju ty za to nemozes a potrebujes podporu

niekto

v lekarni narp rapiclear stoji to par korun
je mala sanca ze si chytila nieco fakt zavazne ako hiv to ma na slovensku len niekolko tisic ludi tak nestresuj
neviem ci tta to ukludni ale otehotniet mozes iba ked mas plodne dni ak mas pravidelny cyklus tak je to zhruba v polovici cyklu (plus mitus take 3 DNI )

stop

Nikdy nie je neskoro ist na policiu,zabranis tomu hajzlovy a uchranis seba aj ine dievcata.automaticky chod a povedz to rodicom .Oni budu velka podpora a predsa ti pomozu ako len mozu.Budu velkou oporou,vedia ze to co sa stalo sa stava a vzdy si praju len to najlepsie pre svoje deti.Nevycitaj si nic a len im to povedz..

anonymkazufala

pohlavna choroby??????????????????????????? co som komu urobila...........PRECO PRAVE JA?????Kde zozeniem ten test

niekto

v prvom rade kup si test
v druhom rade samovrazda nieje risiesnie
porad sa stym s rodicmi

nechcem ti do toho kecat ale ak znasilnil teba je dost mozne ze to urobi aj inej kvoli tomu to treba nahlasit

hmm nechem ta plasit ale urob si test na pohlavne choroby

anonymkazufala

mozno si o mne vsetci pomyslite ze som sprosta a tak ale ja nedokazem zabit to male ja som naad tym uvazovala ale predstavit si ze ja tu ostanem a jeho zabijem je sialenstvo ono za to nemoze.....ale nedokazem sa o neho postarat adopcia nepripada do uvahy chcem to povedat rodicom ale velmi sabojim ako zareaguju.....JA SOM ESTE NIKDY NEBOLA TAKA NEROZHODNA CO MAM ROBIT