Nedostatocna erekcia

Príspevok v téme: Nedostatocna erekcia
bow

Ahojte.Mam nasledovny problem:mam 2O rokov a pri sexe nedosiahnem dostatocnej erekcie a ked ano tak iba na kratku chvilu.Stalo sa mi to 2x. Nikdy predtym sa mi daco taketo nestalo.Nemam moc sexualnych skusenosti ale viem ze niekedy mi stacilo aby som zbadal nahu zensku a vuala stal jak cinovy vojak.Trva to asi 2 tyzdne. Ranna erekcia je slaba alebo ziadna a aj pri masturbacii skoro nic.k ejakulacii by aj doslo ale viac nic. Neviem ci je to len psychicke a do akej miery ma stres vplyv na erekciu....alebo mam ist lekarovy? pomozte diky

matejko84

vyskusaj nejke vyzivove doplnky ked mas s tym problem( erexus alebo zerex...) alebo navstiv lekara ked sa nehambis

TiborKlaso

Ahoj, môže to byť spôsobené rôznymi faktormi. Napríklad nízkou hladinou testostosterónu. Na to by som ti odporučil výživové doplnky na jeho zvýšenie. Veľmi dobrý je napríklad Primulus. Vyskúšaj na -odkaz odstránený- . Ak ti to nepomôže skús niečo na zlepšenie erekcie. Ako tu dole písali, napríklad Zerex je veľmi osvedčený alebo napríklad Erexan. Je ich mnoho a naozaj fungujú ;-). Vyskúšaj a uvidíš sám.

mark3551

Tabletky na erekciu - track.buyvigrax.sk Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Vigrax funguje aj za nižšiu cenu

Marta V

ked nemozes dostat poriadnu erekciu, tak je to urcite psychicky ale aj fyzicky problem. bud pojdes na konzultaciu k doktorovi a budes sa s nim bavit o tom ako sa ti nechce postavit ,,, fakt prijemne. v tvojom veku by som to az tak moc neriesil ale ak chces tak tu je presne popisane ako zlepsit svoju erekciu -odkaz odstránený- .. je tam toho dost popisane o poskodenej erekcii.

Vlado K

RastoZ. S tym ereozonom teda nemam vobec skusenosti, ale asi nieje prilis oblubeny lebo sa nam nevyskytuje v ziadnych statistykach. Keby si mi nepovedaj, tak ani nebudem vediet ze vobec existuje. Samozrejme pomoct ti mohol, avsak o jeho oblubenosti sa neda hovorit. Ludia ho jednoducho nepouzivaju. Na Slovensku je podla mojich cisel najpredavanejsi Erexan, Clavin, Zerex, Vimax... Pokial ide o ucinky a hodnotenie tychto pripravkov, tak to mame na nasom uz znamom blogu tabletky-na-erekciu.sk

Rudolfe

Dusevny stav moze mat vplyv na silu erekcie. Ak mas nejake problemi v zivote, tak pricina moze byt prave tam. V tedy ti ale nepomoze ziadny externy zasah v zmysle nejakych liekov. Bud si to das v hlave dohromady sam, alebo využi psychoterapeuta. Tu sa o tom dozvies viac: www.psychoterapia.sk . No a samozrejme napriek tomu ze si mlady tak problem moze byt aj telesny. V tedy budu ucinne prave tabletky na erekciu. Treba zacat s volnopredajnymi liekmi ktore su bezpecnejsie. Odporucam na priklad toto: -odkaz odstránený- . Ak nezaberie ani to, potom uz to bude vaznejsie a treba ist za doktorom. Mozno ti pomoze. U mna to bolo trochu zlozitejsie. Nestal mi a tak som isiel za doktorom. Zistil ze mam zuzene cievy v penise a dal mi viagru. Bohuzial to nepomohlo tak som bol dost zniceny z toho ale nakoniec sa zistilo ze u mna bol okrem toho problem aj psychicky. Takze pomohla az psychoterapia v kombinacii s liekmi. Momentalne uz som na tom tak dobre ze nepotrebujem Viagru. Obcas si ale dam volnopredajnu tabletku len tak pre istotu. Mam 30r a taketo tazkosti... Ale co uz to je zivot, netreba sa vzdavat.

Mojprimár

Všetky odpovede a otázky nájdeš na www.mojprimar.sk môžeš si vyhľadať najbežnejšie problémy s erekciou alebo získať cenné tipy a rady. Web obsahuje aj testy tabletiek na zlepšenie erekciu. Taktiež ideálne a nezávisle hodnotenia a testy tabletiek na erekciu nájdete na webe: www.sexperimentatorka.sk

RastoZ

vlado k. pri erozon sa nie je coho bat ja som ho vyskusal fakt pomohol a podobne aj mojmu kamosovi takze len do toho