Procare - ako to vlastne funguje?

Príspevok v téme: Procare - ako to vlastne funguje?
maly_pavuk

Chcela by som sa spytat na procare, je toho plna reklama a vyzera to dost lakavo, lenze ja tomu velmi nechapem. Je tu niekto, kto tam chodi?Oplati sa to?Preplacaju rovnako ako ini lekari?Plati sa 3000 sk a mam fakt k dispozicii vsetkych lekarov?Rozmyslam nad tym a neviem co robit..moji lekari niesu nic moc a vkuse sa caka,posielau ma hore dole...budem vdacna za nazory:)

akoze

Takže zdravie v rukách finančných spoločností...... platíme nemalé povinné odvody do zdravotníctva plus platby navyše lebo niekto potrebuje zisky? Za úsmev a čas? Dôvera patrí tiež finančnej spoločnosti a má miliónové zisky-a to z povinných zdravotných odvodov. Takže základ ich podnikania vzniká práve z povinných zdravotných odvodov a tie sa platiť musia, pretože máme veľa aj ťažko chorých ľudí, detí aj od malička.
Je to ostuda podnikať a zarábať na zdraví ľudí, dúfam že pán minister to vyrieši , veď chce umožniť ľuďom aby si priplatili ale zrejme sa to nepáči lekárom, veď tí by najradšej vyberali poplatky po starom -od každého pacienta, nehľadiac na to či niekto na to má alebo nemá.

Milan Zapletal

Dobry den prajem. V prvom rade nechcem robit pro care ziadnu reklamu.Takze sa podelim iba o svoju skusenost. Teraz cez vikend som dotal 40tky teplotu a telo ma bolelo tak ze som sa pomaly ano z postele nevedel postavit. A kto je z BA tak vie ze cez vikend je pohotovost iba v ruzinove. Kto je z BA vie ake individua a personal tak pracuje. Takze som zavolal do procare do 2hodin som mal termin. Spravene vsetky vysetrenia,zistenie diagnozi,injekcia od bolesti a predpis liekov a to vsetko do 30min. Nemam kupeny ziadny balik nakolko mi to plati zamestnavatel ale pokial Vam ide o postup a recenzie procare myslim ze by to mohlo stacit.

anticare

Chrupko samozrejme že budeš platiť všetko. Je to súkromná klinika. Ja som tam bola rok, zaplatila som si balík ale spokojná som veru nebola. Úspora času áno ale nefunguje to tak dokonale. Aj tam som čakala aj keď som bola objednaná presne na určený termín. Vyšetrenie trvá veľmi krátko a to že sa na mňa niekto usmieva je síce príjemné ale keď sa nedopátrajú k žiadnemu výsledku tak to už je horšie. Ich záver v mojom prípade nebol pravdivý nakoniec dôvod mojich problémov zistili až lekári na Kramároch. Takže za tie prachy to tam veru nestálo.

Citizenka

ProCare funguje perfektne. Predtym som niekde na hnusnej rozbitej poliklinike stravila na internom pol dna. V Procare vsetko vybavim aj s odbermi doslova Odbery rano za 10 minut vybavene a uz v ten den vysledky u internistu , vysetrenie trva 15 -20 minut, aj s EKG priamo v ambulancii. Rovnako v inych ambulanciach som nikdy necakala, vynimocne par minut. Personal mily, privetivy, slusne prostredie, ako sa na 21.storocie patri. Podstatna je ta uspora casu. Za nic sa neplati, ked sa kupi balik, nie je to lacne ale ani drahe, ked si to clovek potom zrata, ze usetri kopu casu. Mam tam kartu pomaly 10 rokov a nemenila by som.

chrupko

A ako je to tam so zubarmi? Potrebujem rekonstrukciu chrupu a nebol som u dentistu 10 rokov. Daju mi zaplatit kazdy jeden vykon? Napr. extrakciu, umrtvenie, pripadne protetiku?Dik za skoru odpoved.

chorecrevo

Chodim tam, maximalna spokojnost :) Doslova ma vytrhli hrobarovi z lopaty :) Termin u odbornych lekarov v pohodicke dostanete do niekolkych dni. Treba si zakupit balik starostlivosti, ten je platny 12 mesiacov odo dna zakupenia, potom uz mozte v pohode chodit a nezabudnite si vziat kartu poistenca. Poistovne tam normalne vsetko preplacaju. Len musite mat zakupeny ten balik. Idealne pre ludi, ktori si nemozu dovolit vyckavat na terminy cele tyzdne a suri ich cas.

preto

Neviem prečo sa ludia sťažujú na takéto pracoviská. Predsa to nie je žiadna novinka že sa tam dajú dohromady nejakí lekári, väčšinou mladí s úmyslom získať privátnych pacientov ktorí sú ochotní platiť. Možno sa troška viac usmievajú na pacientov, možno je tam troška elegantnejšie prostredie, ale to je všetko. Nemajú tam odborníkov, skúsených lekárov, pretože tí sú poväčšine na klasických klinikách alebo si otvoria sami nejakú súkromnú ambulanciu. Áno, je to všetko o biznise, ale to by nemalo nikoho prekvapovať, biznis je všade kde sa človek pozrie.

Babsy

V Pro Care (BA) som bola asi desať rokov, pred rokom som sa odhlásila. Pred dvomi, tromi rokmi veľmi zdvihli ceny a zhoršili sa služby - nebývam chorá, ale keď som mala problém a ku všeobecnému doktorovi ma chceli objednať o 5 dní alebo ku kožnému o asi týždeň, tak ma to nahnevalo. A nedalo sa im dovolať, aj niekoľko minút som mala čakať na linke na operátora - to sa už myslím zlepšilo.

pepem

ProCare je suverejne najhorsia firma z v pomera cena a hodnota sluzby. Pokial niekto nema poistenie v poistovny Dovera, tak sa mu tam vobec neoplati ist, nakolko si vacsinu ambulancii bude musiet zaplatit separatne a to vratane receptu! Bezna prax je, ze ak jeho osetrujuci lekar ma dovolenku, resp je sviatok a podobne, tak ho poslu jeho zastupujucemu lekarovi u ktoreho ale plati iba poistenie Dovera. Bezna cakacia doba na vseobecneho lekara ku ktoremu potrebujete ist ked mate napr teplotu su 3-4 dni.....
Cista katastrofa a klamanie ludi a to som im platil 400 eur rocne