čo ste dostali pod stromček?

DESmodka

ivka ten moj ma tiez 32 a tesil sa ako maly chlapec, stal skoro 800 korun a teraz ho uz nie je tazko ovladat, ale na zaciatku bol, neni to hracka pre deti si myslim

ivka....

DESmodka, ten vrtuľník je super nápad, že ja som na toto neprišla. Ale ten môj má 32 rokov. Ale to nevadí.
Koľko stál?
A je ťažké ovládať ho?

zuz

Vsimla som si ,ze kazdy dostal nieco ine.A niektori aj nic,comu nerozumiem dobre a by ma to zaujimalo:(Mno ,ale proste..ja som nemala nejakeho milionarskeho jeziska,pretoze nic nepotrebujem.Vsetko co potrebujem mam.A pride mi to troska tak,ze uz to neni o Vianocach kao samich ale iba o darkoch.A dostat na vianoce kozuch,cizmy,4 nahorazne drahe mikiny aatd.....atd...atdd...je podla mna nepotrebne ,zbytocne,komercne...neviem

zuz

Tak ja:kufor krasny,kozmetiky kopec,pyzamko:D,peniazky nejake,kabelku a tak:)
Maminke som kupila knihu a nausnice,tatinovi obraz.
Od kamaratiek drobnosti...nic special si nekupujeme:)

hmmmmmm

ked tu uz tak rozoberate tie bigle tak po prve...su to polovne psy co vysvetluje preco sa vrhli na sliepky...proste instinkt..inak su velmi zlati vselico vymyslaju osobne mam jedneho :)

a k tomu co som dostala...eurobalicek..sprej..sampon...kremik a mydielka...sal rukavice ponozky a take velike papuce a la levik :)..este ruzovy olej do aromalampy..a tot asi vse..teda este peniazky nech si kupim sama nieco lebo u nas v rodine nikto nevie co by sa mi pacilo :)