tuzba

Príspevok v téme: tuzba
evusa2001

ahojte.neviem ci som spravne,ale moj problem je v tom ze si neviem vypocitat plodne dni.nemam pravidelnu menstruaciu raz dostanem menzes po 22dni raz po25dni.mam s toho gulas.neberiem ziednu antikocepciu mam nechraneny sex s ojim partnerom.pokusame sa o dieta viac ako 2roky.ja som v poriadku ja uz 1dieta mam s prveho manzelstva moj partner odmieta ist k lekarovi.berie vitamin a,e,koenzymq10.potrebujem radu.dakujem

orešanka

Gratulujem Evuša. Už som tu dosť dlho nebola tak som si to prečítala až teraz. Nám sa to tiež podarilo a 11.1.2008 mám termín.

mia

teoreticky by mala HAK po vysadeni podporit ovulaciu,ale to je individual,mne to napr.zablokovalo vajecniky,krutil hlavou aj doktor.nasadil mi clostilbegyt,a vajicok som mala aj na rozdavanie.

orešanka

Ahoj.
Niekde som čítala, že výrobca tehotenských testov Rapipreg výrába aj test na určenie termínu ovulácie. Skús sa spýtať v lekárni ale ak sa o to pokúšate už 2 roky mala by si sa poradiť so svojim lekárom. Skús si pozrieť aj iné témy na tomto fóre, ktoré sa týkajú tvojho problému. Niektorá tu písala, že dočasne užívala HAK aby sa po jej vysadení uvolnilo viac vajíčok a tým sa zvýšila šanca otehotnenia.