Vagina po porode a sex

Príspevok v téme: Vagina po porode a sex
žienka

Ahojte mam 2 porody za sebou a moj partner sa citi byt vo mne malý a ja ho tiež cítim tak slabo, no nemam pôžitok zo sexu - ževraj sex so ženou po porode je uplne iný ako so ženou ktorá nerodila :-( máte s tým niekto skúsenosti ako ja? Už sa neviem poriadne ani vzrušiť a o orgazme ani nehovorím

laura222

ako tak čítam..uvedomujem si, že sa toho normálne obávam.. že proste po pôrode už nebudem pre muža tam dole dobrá.. že si možno nájde inú.. lebo ako radíte-anal-tak ako to nikdy ani keby neviem čo! už len pri tej predstave mi je zle:(

katarinka

no ja mam tiez 2 porody& za sebou....takze urcite sa to tam dole nestiahne do povodneho stavu.....ale mozte skusit anal /treba na to dost trpezlivosti ak ste nepraktizovali/......hlavne vela gelu a bude v siedmom neby. a pre teba vibrator.....nech sa pozera ako sa ty dokoncis a dokonci sa on aj sam. Proste treba nove metody do vasho sexu a bude vsetko v pohode.

žienka

diky baby pozriem tie cviky dufam že to nezaberie za pol roka lebo uz mi to vadi viac a viac a mam z toho depku, citim sa nie žensky:-(

!!!

vraj sú na to cviky, ale neviem aké.
a niekde som čítala, že sa to dá aj chirurgicky napraviť, ale to by som brala ako poslednú možnosť. Skúste iné praktiky,: análny sex, nejaké pomôcky,
skúste sex v aute. proste ozvláštnite si to. ale ten anál by bol pre neho najlepší.

žienka

ano preto som sem napisala, ci su na to neni nejake babske triky alebo ja neviem co co by to stiahlo - možno nejaky kupel alebo ja uz naozaj neviem