Gynekologička - Košice

kywy

ono je to individualne,kazdemu nieco ine vyhovuje a kazdy lekar ma svojsky pristup, ktory sa nemusi pacit kazdemu.Mne jelenek velmi pomohla, vlastne ma z chronickych tazkosti vyliecila na prvu supu, co sa drahej petrilacke nikdy nepodarilo,bola akurat tak dobra na ftipky,ale inak nic moc a vsetko rychlo,rychlo,dalsiiii.U jelenek sa sice dlho caka,ale ked pridem na rad,sa mi vela vela venuje.Ale ma zvlastne "vyjadrovanie" co zas nie kazdy ppchopi a sadne mu,ale hlavne vie co robi a co som si vsmila (narozdiel od inych)nelieci len priznaky ale to,co chorobu sposobuje.Ja som bola chronicky chora,tak mi liecili predtym len dane priznaky az kym ona neprisla na to,ze tie moje problemy niesu vlastne "gynekologicke"len tam vyrazaju priznaky. Dala mi lieciky a som uz roky OK:)

ivette

dakujem za typy. O Hoppanovi som si našla na nete a samé chvály. Tak skusim za ním zajsť, ked to mam blízko.

ewinka

ja mam uz tu spominanu petrilakovu.. aa velmi super zenska.. :) aj sestra tam k nej chodi uz poriadne dlho.. takkze..

jankaaaaa :)

ja ani moj priatel sme z Jelenekovej od zaciatku nemali dobry pocit a ked som zacala mat problemy tak bolo jasne ze u nej koncime...ona je mozno dobra ked potrebujes mat len niekde kartu a nemas ziadne problemy...k Hoppanovi chodi jedna moja kamoska a velmi si ho s priatelom pochvaluju tak nieco v tom asi bude :)) len zas u neho dost dlho trva kym ta objedna lebo väcsinou ma plno...no a ja mam skveleho lekara, Mudr. Kelij...ale ordinuje v sukromnej poliklinike v ProCare-i...

kywy

ja chodim uz roky k jelenekovej a je podla mna velmi dobra, urcite lepsia ako ti predtym. U hoppana som bola raz na zastupovani,lebo petrilakova (co je vedla) mala dovolenku a no co ja viem,nejak ma neohuril a ma akurat presviedcal nech pridem k nemu na furt a tak.Nejak ma vsak nepresvedcil

ivette

jankaaa, tak mi napíš aj gynokologa. diky.

vanilkova,
pred pol rokom sme sa prestahovali na Jazero, tak ked doporučuješ, že je dobry, tak by som pripadne išla za nim. Uz som tam bola pozerať, len neviem, aky je. Myslíš, že by vedel poradť aj pri hormonalnych problemoch? Mám dosť vysoký testosteron a menzes nepravidelný.

jankaaaaa :)

no dobru gynekologicku tu odporucit neviem, ale jednoznacne sa vyhni dr. Jelenekovej na Krivej ulici...a skveleho doktora by som odporucit vedela :))

vanilkova

nie je to gynekologička ale je to velmi ochotný milý citlivý gynekológ so skúsenosťami dr. hoppan...(poliklinika na jazere)