SZU - hladam studenta/ku vseobecneho lekarstva tejto skoly

tora

wuska nedala by si mi prosim Ta na seba nejaky kontakt, mail alebo icq ? chcela by som sa s Tebou porozpravat a poinformovat o vasej medine

jaja

polepetko...ak si si nevsimol,tak jaja nie je registrovana prezyvka,takze tazko ma mozes hodnotit ked nevies,ktory prispevok som pisala ja a ktory hocikto iny...
wwwww...ja studujem biofyzikalnu chemiu....takze tak....ale ak si aj pocas skuskoveho niekto najde par minut na forum,to neznamena,ze studium flaka,doteraz mam uz niekolko rocnikov vsetky skusky spravene...

wuska

ale studuje.
3 rok mame akreditovane lekarstvo a mame malicke rocniky, nie ako UK. ja som spokojna, lebo mam dojem, ze sme si takto omnoho blizsie s vyucujucimi, ked nas je tak malo, chodia k nam externi vyucujuci z Uk, takze horsi nie sme a potom mame priamo v ramci nasej alma mater aj postgradualne vzdelavanie .
akurat je stale problem s pitvami, nakolko mame sice vynikajuco vybavenu pitevnu (udajne najlepsie na slovenske pomery), len stale nemame mrtvolu. chodi sa na UK zatial, mozno to o rok bude uz ine.
taktiez je problem s intrakom, kedze my vlastny nemame, to su veci, co sa stale riesia, ale ja som spokojna.
zatial mi to pride taka pohoda, ucime sa rovnako vela ako na UK, ale u nas nemusia za kazdu cenu znizovat pocty (nie je nas 400 v rocniku), takze je to menej stresujuce. aspon zatial

szu,,,

SZU je slovenská zdravotnícka univerzita a medicína ako taká a všeobecné lekárstvo sa tam neštuduje, sú tam akreditované odbory, pozri si ich na stránke univerzity. Lekári a ostatní zdravotnícki pracovníci si tu zvyšujú vzdelanie tzv. atestácie a špecializácie.

wwwwww

jaja, no ved ked studujem nejaku koninu ako ucitelstvo alebo socialna praca, tak mozno cas mas, ja studujem biznis, uz mam po skuskach a na net som nemala cas vobec...