Čo mužov najviac vzrušuje?

chlap tinusk

Tak mňa vzrušuje napríklad keď mi tinuska robí deep throat a keď mi dovolí potom ešte jej to poriadne hodiť na tvár, samozrejme pekné telo, prsia...

eve 111

môj má strašne rád ked mu z jazykom pošteklím ušká a pomaličky idem cez krk na hrudník a pod pupok ale nie na penis ale kus vyššie a je tam kúsok štekliví ... potom niekedy sa iba (trem) o telo a o penisu ale nenechám aby vnikol do vnútra . To je ako nejaké (buzerovanie) a to sa mu dosť páči lebo ked je už veľmo (nadržaný) chytí mi ruky prevráti ma (on si ľahne na mňa) ... a robí to čo on chce ... len tam je problém že skôr sa spraví ako bi som mala aj niečo ja z toho ...akože je aj to dobré ale ja myslím orgazmus a presne pred on skončí (skúša to aj dlhšie vydržať ale nedá sa mu ) ... :( ... čo mám spraviť ja ... ???

branik

hlavne zapoj svoju fantaziu a uvidis. nam muzom sa to paci, ked zena nekona pri sexe vsetko mechanicky ale zapoji do toho aj trosku fantazie...

jaja

lienka567 preco sa ho to priamo nespytas? aj pri sexe je dolezita otvorenost...ja ked mam noveho priatela,nasmerujem mu ruku ,jazyk atd.. tam kam treba,aj ked muzov treba obca vytrapit, tuto to nema zmysel..a co sa ogazmu tyka,nikde som ho nepredstierala, ved nech si to odrobi dokonca :)))

virus

na kazdeho to posobi inak moja ale ako ôôôô napisala tak naj suuuuu prsicka,zadocek,muslicka a neni nad dobryyyy oralik heh

printessa

na mojho to tiez poriadne zaucinkovalo, ked raz prisiel domov a ja som nanho cakala v posteli a zamavala mu pred nosom cokoladou, ktoru miluje,ze mam pre neho sladke prekvapenie... skryla som ju pod perinu a ked ju nadvihol, nbasiel tam mna v korzete...
na druhej strane, vzdy som si myslela, ze kazdy chlap sa ide pretrhnut za oralom. moj ho nema rad!!!
???

mia

celkom by ma zaujimal nazor chlapov na drazdenie perinea. nikdy neviem aky tlak je pre nich naj, ci jemne dotyky, vacsi tlak alebo jazycek.skuste vyjadrit svoj nazor.