Vaginalna kandidoza alebo bakterialna infekcia?

Príspevok v téme: Vaginalna kandidoza alebo bakterialna infekcia?
janusa

ahojte.mam taky problem.mam symptomy vaginalnej infekcie,palenie, bolest pri milovani, sucho, ale ziaden vytok.gynekologicka mi da masticku,capiky, neurobi kultivaciu.minule som u nej bola trikrat,az mi ju urobila,a bola z toho bakterialna infekcia.mam take iste pocity ako vtedy.zasa mi dala lieky na kandidozu.da sa tomu celkovo nejako vyvarovat?jem probiotika,pijem acidko...lezie mi to na nervy.viete odporucit dobru gynekologicku?

janka

obcas si precitam tieto diskusie..je to zaujimave.vela sa tu od vas dozviem.a pozeram ze pisete aj o neustretovosti gynekologov. no ja mam uplne uzasnu gynekologicku.tu by som odporucala kazdemu.ale ta je u nas na vychode.

baša

ja mam trpim chronickym zapalom posvy uz dost davno.chodila po gynekologoch od savla do pavla, ale terjsia lekarka to riesi tak, ze kazdy mesiac mam uzivat mycosyst pocas menzesu. navyse trpim astmou 10 rokov a tak je to vsetko zamotane. tiato priblemy gyn. razu mam casto od porodu (5 rokov).moj imunolog mi odporucil wobenzym, tak uvidim, ci sa zbavim tych tazkosti.ale baby: tantum rosa a intimna ph priaznivá hygiena pomáha!

janca

Ahoj didi, som z BB a potrebovala by som odporučiť nejakého dobreho gynekologa..Das tipa? Mam za sebou niekolko nedobrych skusenosti s neustretovostou...

didi:)

Ahoj kocka-janusa!!! Pocula som uz viac-x o neochote gynekologov/-iciek, vyhoviet poziadavkam pacientky...byt na Tvojom mieste, vykaslem sa na nu, jednoducho prid ku nej, popytaj si kartoteku...musi Ti to dat, mas pravo rozhodnut sa, ku komu budes chodit...a zvlast, ked nerespektuje Tvoje prosby! Asi tak! No, poradila by som Ti niekoho super, z vlastnej skusenosti, ale nepises, odkial si...ja z BB a tu poznam par spolahlivych a urcite neignorujucich doktorov....ak xes, kludne mi napis, pomozem Ti, ak budem moct! Zatial sa maj krasne a zmen doktorku, moze Ti to zistit aj dermatovenerolog....vdaka nemu viem, co som sxytala, a liecim to...mrkni zlate stranky, alebo na nete, alebo zajdi na kozne a popytaj sa na dermatovenerologa v Tvojom mieste bydliska...tot vse! Drzim palce! Urcite to nezanedbaj, ak xes mat v buducnosti babatko :))) ...urcite xes, aby bolo zdrave! Ahojky :)))