Bolesť na začiatku sexu

Príspevok v téme: Bolesť na začiatku sexu
daphne

Ahojte.Chcela by som vedieť,či máte takýto problém a či ste zisťovali z čoho to je?S terajším partnerom žijeme sexuálne 4 mesiace,vidíme sa spravidla cez vikendy,takže sa to snažíme využiť.Sex ma baví,ale vždy pociťujem bolesť pri preniknutí jeho penisu do pošvy,ale ak už prenikne tak potom je to už ok.Ale štve ma to,lebo je to veľmi nepríjemné.Ale tuto bolesť pociťujem doteraz vždy,a je jedno akú polohu použijeme.Je sice viac obdarovaný,ale keby bol priliš velký,tak by to bolelo stále.Tiež užívam HAK,a v niektorých forach tvrdili,že ked ju vysadili,tak to bolo ok.Ja neviem,u gyndy som s tým zatial nebola,ale chystám sa a som zvedavá,čo povie.Mám 24r.

orgi

Tvoj problem sa vola vaginizmus...ide o to, ze mas stiahnute svaly okolo vaginy v dolnej panve. Niektore zeny tieto svaly zatahuju podvedome. Spravidla po prieniku penisu sa vsetko uvolni.Preto skus poprosit priatela,aby do teba nevnikol hned cely,ale skusil najprv len spickou penisa robit pohyby hore a dole.Bude to boliet menej a svaly sa ti tam uvolnia.

daphne

nemávam problémy pri menštruácii,jediný problém ktorý mám je prvé preniknutie,len prvé.bez ohladu na to či som hned po preličení kandidy,alebo potom mám kandindu.a ked beriem tabletky ne preliečenie,tak spolu nespávame.po prvom vniknutí je vše ok
potom je všetko ok.ale ako čítam tak aj iné baby majú podobný problém.

mojenko zlate

Ja som mala to iste.Nepouzivam HAK, ale mala som problem s kvasinkami a atd...Z tychto veci (infekcii), a hlavne zapalov (nemusis byt ani liecena, a zapal v tebe moze byt) sa vytvaraju v tele zrazeniny-su to cysty a podobne veci tomu. Velkym ukazovatelom na to, ze to mas, alebo si to uz nejak prekonala je, ze mas problemy pri menstruacii...Bolesti, ...atd atd.A hlavne bolest pri sexe. Ja som to zazivala skoro vzdy a aj niekedy zazivam. Nieje to prijemne, a pomoze ti s tym len tvopj lekar. Vysetri ta, a mozno aj ty mas rovnaky problem ako ja, nasadi ti masticku, cipky a takisto aj masticku pre pertnera (aj on moze byt bacilonosic, a ani o tom neviete)...preliecite sa ...netrva to dlho...a sex je zase super. Jedna rada : NETREBA SEXOVAT POCAS TOHO, KED SI LIECENA ....(A aj spinave ruky a pouzicanie tamponov moze byt isty problem)..Porozmyslaj....