Jemnost, gracilnost

Príspevok v téme: Jemnost, gracilnost
kudrnka

Chcem sa s Vami podelit o moj "problem". Mam 163 cm a jednoducho som typ jemnej zeny, po ocinovi mam dlhe nohy aj ruky a posobim celkovo velmi stihlo, hovoria ze gracilne. A tu tkvie odkjakziva moj problem, vzdy som si kvoli tomu pripadala menejcenna. Jedla som aj ked som nemusela, len aby som pribrala, len som si tym nicila zdravie. Neviem ci to bola zavist alebo nieco ine, ale niekedy mali na mna baby narazky a ja predsa nemozem zato aka som. Jednoducho mam to dane, ja som sa preto zacala neznasat, vtedy som bola hlupucka, sama sebe som tym robila zle. Pritom mnoho ludi ma povazuje za pritazlivu, ale ja mam taku utkvelu predstavu, ze iba riadna zenska ma sebavedomie.Jednoducho v spolocnosti "velkych" zien sa citim neisto. Na svoj vek vyzeram naozaj velmi mladucko a neviem ako to vyuzit vo svoj prospech. Ina baba by asi vyuzila niektore veci, ktorymi disponujem, ale ja sa niekedy aj naschval obliekam tak, aby som neuputavala svoje okolie.

kudrnka

stale sa citim neista, vadi mi, ze mam 26 rokov a tipuju mi aj o 10 menej, niekedy mi daju aj 20, to som rada...ja viem, ze raz budem rada, ale vadi mi to v praci

ika2305

Čo sa týka tých psíkov. Som si všimla, že menší psi majú tentenciu útočiť a provokovať tých väčších, ktorí sa často tvária flegmaticky, lebo vedia, že i tak sú tu oni králi.

ika2305

Kudrnka vždy sa nájdu ľudia, ktorí ti budú závidieť a nedoprajú ti. Takí sú proste ľudia. Netreba si to všímať i, keď viem, že kruté narážky bolia. Lenže si treba uvedomiť, že problém majú iní a nie ty, keď ti takto ubližujú. Ja sa rada pozriem na pekného človeka, aj keď to je žena (to neznanemá, že som inak orientovaná, aby to niekto zle nepochopil). Podla mňa, keď je človek krásny vo vnútri, tak to vyžaruje aj navonok. Pre mňa je dôležité ako sa človek správa a aké má vlastnosti, a nie ako vyzerá. Samozrejme väčšie ale menšie symtaptie k človeku sú. Bez toho to nejde. Je však jedno či je niekto malý alebo vysoký, chudý alebo tučný. Každý je nejaký a málokedy sa dá výzor ovplyvniť. Myslím si, že podľa tvojho opisu, nemáš mať prečo nízke sebavedomie. Veľa žien má zo seba komplexy a niekedy je to úplne bezvýznamné, ale im to ubližuje. Dôležité je mať sa rád, taký aký som. (viem, že pre niektorých je to nepredstaviteľné a znie to nezrealizovateľne)A čo sa týka tých mužov, niektoré ženy sa radi ukazujú a predvádzajú pred mužmi, a niektoré sú hanblivejšie alebo to nepovažujú za dôležité. Rob to, čo cítiš a čo ti nebude "proti srsti"

kudrnka

Vidite a ja som to mala cele popletene, mozno to bolo sposobene zavistou niektorich dievcat a zobrala som si to moc k srdcu

vysoká

Milé žienky, ani neviete čo máte. Ja som naopak veľmmmmmmi vysoká, 178 cm, váha mi kolíše medzi 71-75 kg a nemám vôbec žiadne sebavedomie. A žiaden chlap ma nechce. Všetci chcú práve také drobulinké, štíhlučké. Čo je malé, to je milé.

:-))))

kudrnka, myslim si,ze si mozes len gratulovat,a vobec to nemusis brat ako minus..z osobnej skusenosti viem,ze mnohi muzi povazuju takyto typ zien za velmi pritazlivy.a so zavistou, s tou sa musis bohuzial vysporidat sama.ja mam 29 rokou,ale ludia mi hadaju okolo dvadsat,165 cm a 47 kg, som stihla/rebra ani kosti mi netrcia/,proste som taky typ.kolko som sa vsak napocuvala o tom aka som podvyzivena atd.a takisto tykanie.. lenze sa stravujem normalne, zdravo, prejedat som sa nikdy neprejedala, zrekjme mam velmi maly zaludok, jem male porcie, kedze vela nevladzem,ale musim jest castejsie.ked mi niekto neveri kolko mam rokou a povie, ze vyzeram omnoho mladsie ja to len okomentujem/dakujem za kompliment, rada by som to pocula aj o 20 rokov:-))/

mysickaaa

kudrnka, ten hajzlikk nestal za nic, uvidis, ked ti osud dozici ozajstneho chlapa, to budes kvitnut jedna radost:) Vidis, ja mam 40,5 kg:) takze na tom nie si az tak "zle" ako ja:) vsetky zeny v rodine sme stihle.