Co priatelovi pod stromcek?

Príspevok v téme: Co priatelovi pod stromcek?
lejuska

Ahojte, viem, ze tato tema tu uz bola mozno viackrat, no predsa. Chcela by som sa inspirovat, co baby kupujete svojim polovickam na Vianoce. S mojim sme spolu tri roky, mam pocit, ze skoro vsetky napady som uz vycerpala, a chcela by som ho naozaj niecim prekvapit. Obycajne to doteraz dopadlo vzdy tak, ze som mu kupila nieco na oblecenie, ale tomu by som sa tento rok chcela vyhnut. Ma 23 rokov. Poradte prosim.:)

ewka

Ja mojmu kupujem teplakovu supravu Nike, plus knihu o vine a narodky ma 20.dec. To mu kupim kozenu pansku kabelu :-) Vsetko ma to vyjde na cca.6500.- Prave sme kupili byt za 5 mega, tak viac peniazkov nemam na minanie, dufam ze som niekoho inspirivala.

DESmodka

ja som mu kupila vrtulnik na dialkove ovladaanie... viem ze sa bude tesit tak preco nie :)) a este sniva aj o autodrahe :)

kamillia

Moj mi povedal, ze nic nechce, ze mu stacim ja. Ale aj tak mu darujem nejaku drobnost, mozno tricko alebo parfem.

veverqua

Mily Milos M., zrejme si este nebol v dostatocne dlhom vztahu a teda su ti aj tieto problemy cudzie. Neviem, akym sposobom sa takato tema tyka nastrocnych, keby si sa opytal aj ktorehokolvek svojho rovesnika/cky, ci kazdy rok bez problemov vie, co kupit svojej polovicke, hoci su spolu uz roky, bol by si mozno prekvapeny odpovedou. Ja myslim, ze je to dobra tema, ako aj povedala Lejuska, na inspiraciu. Je samozrejme, ze sa nakoniec aj tak rozhodne sama. A este k tomu, co si napisal, ze vraj o darcekoch nemusis rozmyslat - to je ta najvacsia blbost. Prave ten darcek, ktory je dokladne premysleny, urobi vacsinou aj najvacsiu radost, lebo je to z toho darceka citit. A nie kupovat nieco automaticky, len preto, ze si ty myslis, ze je to pre toho druheho ako stvorene.

janíča

nesúhlasím s obvineniami,že ho nepozná... som 13 rokov vydatá a predtým sme boli spolu 2 roky a tiež každý sviatok tápem,čo kúpiť. veci čo manžel potrebuje alebo chce si kupujeme priebežne. veci po ktorých túži tak tajne,alebo ho chcem prekvapiť sú väčší problém.má to byť niečo výnimočné a milé...samozrejme že praktické veci sú fajn,ale uprimne,koho by potešili pod stromčekom ponožky,pulover... a aj tak ich všetci dostávajú. myslím si že chcela niečo iné, niečo nové a výnimočné.
miloš m -to s playstation bol vtip??????

lejuska

Kvakinko, samozrejme, ze viem co ho bavi. Toto forum beriem len ako inspiraciu. Jasne, ze nakoniec aj tak nieco vymyslim, mam rada darceky s fantaziou. Len ma proste zaujimalo, ako je to u inych. Nemusis na mna hned stekat :)

help

Nesúhlasim s výorokom, ze ak ho poznas mas vediet co mu kúpit... s mojim priatelojm som uz rok a pol a aj tak nemam dokonalu predstavu co mu kupit.... a preto som sa ho normalne spytala co by potreboval aby sme si navzajom nekupovali somarinky, ale potrebne vecicky.... takze v mojom pripade to bude asi kozmetika, ktoru si praje....

kvakinko

lejuska,

z teba teda musi mat radost, ked ani nevies co ho bavi a pytas sa na verejnych forach, co mu mas kupit.