Zapal dutin??/borelioza

Príspevok v téme: Zapal dutin??/borelioza
marianida

ahojte.pisem,pretoze si uz neviem rady. uz skoro 2 roky mam kazdy mesiac velku bolest hornej celnej dutiny nad lavym okom, plus lave ucho,oko a horne zuby..tato bolest trva dva dni, napina ma z toho na vracanie a po dvoch dnoch to prejde.jedine co mi pomaha je spanok, lieky proti bolesti a teply termo vankusik na cele. bola som u doktorky a u orl., rtg zubov vsetko vporiadku, rtg dutin vsetky priechodne a v poriadku..ja uz tomu nerozumiem k comu to mam pripisat, krvy obraz o.k. len vraj vysledky na boreliozu pozitivne..neviete nahodou co to znamena??moze to s tym suvisiet? doktorka mi da na dva tyzdne ATB Klacid -tento rok ich uz beriem treti krat, a takto to ide dokola. prosim kto mate podobnu skusenost poradte. dakujem pekne.

RNG

Borelioza sa lieci minimalne kombinaciou dvoch antibiotik a bismutoveho preparatu a to dost dlho, ked je starsia ako mesiac v tele a "rozlezena" po celom tele.
Borelioza sposobi znizenu imunitu celkove, takze aj ked sama je latentna(skryta) telo ma hromadu inych chorob.
Boreliozu treba potlacit, inac z inych chorob nikdy nevides.
Z alternativ na nu spomeniem extrakt z olivoveho listu, davka 3x750 mg(20% oleuropein) intenzivne,ktoru mozes brat dlhe mesiace a nesposobi bocne ucinky ako dlhodobo brany doxycyklin a je ucinna aj na mykoplazmicku formu boreliozy, nielen na borelioznu bakteriu.
Druhy prostriedok spomeniem Samento/Vilcacoru, ktoru je snad najsilnejsi prostriedok, ked atb zlyhaju. Podla dr Whittaker, ktora mala boreliozu vyse 15 rokov (vo vozicku, uplne znicene klby, pozri na autoimunne choroby, z ktoruych reumaticka artritida a ine sa pripisuju tiez borelioze)a tato sa vyliecila prave Samentom.
Samento/Vilcacora ma schopnost odmaskovat vnutrobunkove paraziticke infekcie(mykoplazmy) a potom ich aj sama aj s pomocou obranneho systemu tela, ktore ich takto "uvidi" ich zlikviduje.

marianida

u neurologa som zatial nebola, kedze stale sa predpokladalo ze je to nejaky zapal dutin alebo co, toto vsak u orl sa nepotvrdilo. prave sa snazim nieco vycitat k tomu na webe a nasla som nejake odkazy na chorobu "cluster headache" a opisovane syndromy - jednostranna bolest oka, celnej kosti nad okom a vystrelovanie do zubov a ucha presne tomu zodpoveda. nepocula som este o tom, takze musim patrat dalej..odvcera mam ten zachvat znova, ale zajtra bude zase dobre, hoci domesiaca to tu bude znovu.

orgi

Samozrejme, ze to moze byt kvoli borelioze. Ale tvoje priznaky vyzeraju aj ako problem s trojklannym nervom. Bol si u neurologa?