ensure

allla

elisa nedas mi tvoj nick na pokec ked chodis:)rada by som si s tebou o niecom popisala ak niesi proti...

skusim pohladat a opytat sa ludi na jednej stranke ze z coho by sa dalo pribrat,a dam ti vediet:)

allla

vies jak rada by som sa s tebou vymenila...len prosim Boha a taku vlasnost byt chudy jest cokolvek a nepribrat...ja nechapem ty si schudla,a metabolizmus sa ti vobec nespomalil?ako si to dokazala?co si pocas toho robila?brala nejake lieky?sportovala?

aj ked si mala este tu vahu,po ktorou si necakane schudla ,tak aj vtedy si tolko jedla ?ci sa to vsetko zmenilo az v tej nizsej vahe?budem rada ak na vsetky otazky odpovies :))

elisa_bone

ja jem masa vela kazdy den na obed a este aj nejake salamy s maslom a rozkom,jem aj vela sladkosti a aj tucnych mastnych jedal a furt nic:-(...
ved som si aj ratala kaloricky prijem a mala som okolo 2800-3000 kcal...som zufala...

allla

elisa:
ja som ich nebrala ale raz ma mamka prinutila jednu si dat a tahala ma chud vyprazdnit celu chladnicku:D
a ked som bola u doktorky vravela ze keby som sa prihlasila na nejaky sport potom by som bola viac hladna...neviem nemam to overene ale nechces skusit?a skus pisat tvoje jedalnicky to prispevku nehambim sa co som zjedla,mozno ti tam poradia co a kedby by si si mala dat..ak chces:)ahoj

ethel

...netreba to vypiť na jeden hlt,naozaj je to ťažké.Mne bolo raz z toho tiež zle,ale keď si to cuckám pomaličky,tak je to pohoda.

saska195

Ja pijem len nutridrink,ensure som ešte nemala.Z nutridrinkov mi chutí tropické ovocie,pomaranč a niekedy aj jahoda.Neviem ako ostatní,ale Nutridrink musím veeeeeľmi pomaličky piť,inak ma preženie.Pomaly znamená aj niekoľko desiatok minút pauza po ,,uchlipnutí,,.Inak mi po ňom vôbec nič nie je.