ztaihnuty kondom,co teraz?prosiiiim poradte rychlo

Príspevok v téme: ztaihnuty kondom,co teraz?prosiiiim poradte rychlo
sunnysweetie33

ahojte..vcera sa nam pri milovani stala neprijemna vec,ked som zliezla z priatela,tak mal ztiahnuty kondom,drzal sa mu iba na spicke..a ai sa nespravil,to bolo tak zo zaciatku..ale podla mna s atam uz mohlo nieco nachadzat a dostat do mna..bol to sice trei den po menzese,kt. by mal byt este neplodny den,ale aj tak..mam bezat do lekarne po postinor???poradte rychlo prosiiiim..diky :)

Veronika L.

hviezdicka, pozri, ak ti ten postinor pomoze, aby si nemala take obavy a bola kludna, tak si pre neho chod, das si ho po roku, tak to je o.k. horsie by bolo keby to bolo po mesiaci alebo po dvoch, to by narobilo este vacsiu sarapatu,ak mas byt kludna a v pohode, chod do lekarne a bude dobre

sunnysweetie33

no ja rozmyslam ako vy,ale kedze mam pred sebou este 3r. studia na VS,tak moj priatel je z toho cely nervozny..ja mam aj tak problemy s menzesom,odkedy som vysadila antikoncepciu..tak co mam teda robit?

dagmar

ale ako pise Veronika L. - je to riadne svinstvo (chemia) a mozes ratat s urcitou zmenou v menstr. cykle. Uz ako som napisala, uzi ho len v pripade, ak by si z "moznosti otehotnenia" (aj ked nepravdepodobnej) mala panicky strach.

dagmar

ahoj hviezdicka, nepredpokladam, ze by pri tom co si uviedla malo dojst k oplodneniu. Postinor si uzivala naposledy pred rokom? Teda ak budes kludnejsia po uziti Postinoru, nevidim dovod, preco by si si ho nemohla vziat.

Veronika L.

Neboj, tento problem som mala aj ja raz,ale v skutocnosti ten kondom nebol stiahnuty cely cas, to len ako zlezies z partnera ked si na nom a nepridrzis kondom pri jeho koreni automaticky ho tahas so sebou, ale nemusis mat obavy, ze by sa mohlo do teba nieco dostat. A navyse spominas, ze sa neurobil, takze ja si myslim, ze postinor by si si nemala davat, hlavne ked mas 3 dni po menzese, je to svinstvo a uplne by si si dokatovala mesacny cyklus.