"Od zadu" a bolesť-prečo?

dejzzzi

chcem sa pridat ze aj mna to boli zo zadu a niekedy aj v inych polohach akoby mi na nieco tlacil taka tupa bolest v podbrusku dokonca som sa aj bala preco ma to tak boli ale ako citam je nas viac,...takze staci iba skusat polohy:D

nepoviem

my máme s partnerom rovnaký problém ale riešime ho tak že si dáme medzi seba vankúš, takže môže dorážať kolko chce, nebolí to, pretože vankúš bráni celkovému vniknutiu :)

mat

moju partnerku to ties boli odzadu do kundicky nie do analu..ja som celkom obdareny takze davam pozor na hlbku ale ju to vraj boly v brusku a v chrbte dost takze nevem ale ako citam vase prispevky tak staci asi iba poskusat :)

hmmmmmmmm

aj mňa to bolieva... prvý krát ma to nebolelo - to bolo v aute, ale ako sme sa presunuli na postel.... tak ma to vždy bolí... už sme sa o tom s priateľom bavili a vymysleli sme aj iný uhol, ale zatiaľ nám "príroda" prekazila plány a tak si počkáme na víkend a realizáciu

Tommy

jj..ak hovorite o klasickom sexe pri polohe odzadu tak bolesť v podbrušku u dievčat zvyčajne byva ked muž naraža na krčok maternice..ma to veľa žien v tejto polohe netreba sa trapiť..treba len zmeniť kus polohu a najsť taku čo vyhovuje uplne alebo poprosiť priateľa nech uplne nedoráža...

egal

su dievcata ktore to bude vzdy boliet a preto bi to nemali robit lebo sa im moze roztiahnut sverac a potom uz bude zle

rfgtrzt

neviem co to moze bytmna to neboli od zadu je to asi najlepsie..ja skor citim penis niekd ena stene brucha ked som nanom nemam rada tu polohu moc..priatel je dobre obdareny to bude asi tym

andy

To nie je nič divné, narážaš jej na nejaký orgán v tele, treba vyskúšať trocha zmeniť polohu, trocha potrénovať, ako jej bude najlepšie