Vstupujem do bludného kruhu? "STOP"-kým je ešte čas...

Príspevok v téme: Vstupujem do bludného kruhu? "STOP"-kým je ešte čas...
stratená

Ahoj všetci.
Netuším ako začať ale skrátene...meriam 163cm a vážim 47kg. To je celkom normálne. Čo je však horšie, čoraz častejšie sa zamýšľam nad tým, že proste prestanem jesť a začnem mať konečne aspoň svoje telo pod kontrolou.Mám 16 ...o par mesiacov 17. Proste jedlo mi cez deň až tak veľmi nechýba. Čoraz častejšie jem menej a menej..VIEM! že mam tlste brucho, proste hnuuus tak čo budem pisať,,,a do stehien tiež začínam naberať,,,cvičiť sa mi neoplatí lebo zbytočne si len spevním nechcené svalstvo. Všímam že tu píšete čo jete na ranajky ..obed...atd...tak napisem aj ja svoj dnesny jedalnicek...
Ranajky:Croasant cokoladovy +caj
do obedu nic..na Obed:totalne maly kusok torty(akoze ochutnavka)potom som si dala tak kolo 16:00 cokoladku Deli..
večera-Dva pečené vajcia
A celé dni pijem čaj. Keď to zasýti malé deti tak preco nie aj mna?..da sa to..
V podstate mne sa ani nechce jest....A inak cez týžden Ranajky nemám , len čaj alebo kávu a potom na Obedy- mam v škole ale polievky nejem vôbec..a na obedy uz chodit nebudem som sa odhlasila.- dôvod?nechce sa mi...a na večere mam kedy ako ..niekedy nič a niekedy zjem fajnu slaninu alebo vypijem kávu a učim sa do noci...taak co si o tom myslite?

sunshine

pozeram, ze ta to fakt "zerie", ked si si zalozila temu duplicitne... stratena, ved SI VO VYVINE,MUSIS PRIBERAT, ak nechces v dvadsiatke vyzerat akoby si vysla zo ZS.

jablonkaa

v 16 rokoch jest cokoladu na ranajky, obed a veceru? chces sa uplne znicit? kde je ovocie, zelenina, chude masko, ryba, ryza, cestoviny? nepocitaj kalorie, jedz 5x denne v malych mnozstvach, tie ti nemozu uskodit. mas uplne zly stravovaci vzorec. rodicia to nevidia? moje dve male deti (1 a 4,5 rocne) dnes okrem mlieka zjedli jogurt s musli a kukuricnymi lupienkami, mandarinku, jablko, porovu polievku, ryzu s kuracou pecenou, nejaky vanilkovy krem, banan, pomaranc a celozrnny chlebik so sunkou. caj nezasyti ani male deti. inak aj ja aj deti sme uplne stihli, nemame ziaden problem s hmotnostou. drz sa a zacni si pisat co papas. nezabijaj si chut sladkostami.

stratená

nemam ppp jasne ze nie...len sa mi proste nechce jest....a vzdy som mala taky metabolizmus aj este mam ze mozem zjest co chcem nepriberiem, no uz sa to zacina kazit,,,myslim ze priberam viac a viac..kusok po kusku..ono sa to mozno nezda ale za taky pol rok priberiem aj 2 kila. Ono je to v pohode ale nechem pribrat do brucha a stehien- no stava sa - opakujem pomaly ale isto....a meram 163 a važim 47kg.

allla

podla mna neje nic na tom zle ze nechce sa ti jest,a nemas ppp alebo hej?lenze ked nemas chut jedst vies o tom,ze si kazis metabolizmus?ze ked sa nenaranajkujes co je hlavny zaklad tak ked doobedu budes hladna nebudes chudnut (ak chces)ale tvoje telo si bude prijmat tuk zo zasob ktore si utvorilo..vsade sa o tom pise,a mozes si totalne spomalit metabolizmus a k tomu ani nechces cvicit.kolko vazis a kolko merias?