Problém s rodičmi

Príspevok v téme: Problém s rodičmi
sisi6

Viem že to sem veľmi nepatrí ale potrebujem pomoc. S priateľom sme spolu 4 mesiace bude to už pomaly aj 5. Je medzi nami 11 ročný vekový rozdiel.Ja mám 18 a on 29. Veľmi sa ľúbime. Moji rodičia o tom nevedia. Asi pred mesiacom začali niečo tušiť stále do mňa vyrývali či niekoho mám ja som sa to stále snažila kryť, no oni už vedia že niekoho mám. Problémom je že nemôžme byť spolu častejšie pretože on má pracovné povinnosti, a mňa brzdia rodičia, ak sa stretneme oni o tom nevedia a problém je tiež že len nedávno som mala 18 a oni majú zrejme stále pocit že som dieťa. Ke´d neprídem domov do 9 vyvolávajú mi kde som a s kým som. Vždy sa to dalo ešte nejako uhrať no teraz sa stalo niečo čo to všetko skazilo. Priateľ odchádza na 2 týždne preč a tak som sa s ním chcela poriadne rozlúčiť boli sme posedieť v bare aj s jeho kamarátmi a všetko sa nejak skomplikovalo a tak som nemohla prísť domov na čas prišla som o hodinu neskôr lebo sa inak nedalo. Snažila som sa to mame vysvetliť do telefónu no rozobrala som to asi tak že kamarát ten a ten(oni totiž vedia že poznám niekoho s takým menom dokonca tušia že je mojím priateľom) došiel za mnou aj s kamarátmi a zopbrali ma posedieť na kofolu lebo 2 dni pred sme boli dohodnutí ale nejak to nevyšlo a že on odchádza na 2 týždne tak sa chcel rozlúčiť ale že mám problém dostať sa domov lebo ma mal zaviesť jeho kamarát a stále nechodí a že ma to mrzí že som nechcela aby to takto dopadlo. Prišla som domov a otec mi vykričal že keď som sa chcela s frajerom rozlúčiť mala som povedať že by to bolo niečo iné ale ja ho klamem a pár vyhrážok. Odvtedy sa so mnou nerozpráva. Priateľ je na mňa evidentne tiež nahnevaný vôbec sa mi neozýva. Poraďte mi čo mám robiť? Ja už naozaj neviem. Je mi strašne. Ako mám našim vysvetliť že mám o 11 rokov staršieho priateľa a že sme spolu šťastní a nie je to žiaden z tých typov ktorému ide len o sex? Bojím sa že keď im to poviem budú ma sledovať ešte viac. Zatrhnú mi net aby som s ním nepísala zoberú mobil aby som s ním nevolala a budú ma sledovať s kým a kde idem budú vyvolávať kamoškám a tak oni sú v tomto strašní. Ja chcem byť len šťastná veď v´daka nim stratím aj kamarátov keď musím chodiť domov o čase ako malé 15 ročné deti. aj tie môžu viac ako ja. Ja chcem len aby som mohla normálne ísť von byť s ľuďmi s ktorými je mi fayn len tak sa večer zobrať a ísť si posedieť niekam do baru pokecať a hlavne byť s mojou láskou bez toho aby som sa musela skrývať a stále klamať a tým ubližovať aj jemu.

dievcatko..

mna ucil predminuly rok.. odvtedy nie, preotze nam odpadol ten predmet.. a poznam sa s nim asi 3 roky.. vzdy sme sa podpichovali, flirtovali.. no.. v mojich 15 nie, to je jasne :D to bolo este prilis skoro.. ale tak v 16 to uz zacalo.. dovtedy len take bezne veci v nasich rozhovoroch.. potom som si ho zacala vsimat aj inak.. ale mal priatelku.. a rozisiel sa s nou kvoli mne.. takze ja som si tiez ista, ze len o sex mu nejde :)

sisi6

katusik20: Možno tvoj brat je taký, no ja si svôjho priateľa poznám dobre a viac krát som sa ujistila že mu nejde len o sex. Možno sa v ňom neskôr sklamem ale ja mu verím a dúfa že nikdy nedôjde k tomu že zistím že som bola len hlúpučká a naivná a jemu naozaj šlo len o jedno.

dievcatko..

hah Andrejka..
nemala si pravdu.. ja mam klinec tejto diskusie..
o par mesiacov mam 18, som v maturitnom rocniku, a chodim s profesorom nasej skoly. ma 28.. sice nas uz neuci, ale chodim s nim.. a nema ma len na sex.. tym som si ista.. pretoze sme spolu asi 2 mesiace a este ho nechcel :P
a tiez ma problem.. niekedy ma to proste chyti, a chcem s tym seknut.. pretoze ma uz nebavi klamat rodicom, skryvat sa.. jednoducho je to take.. o nicom.. ale ked som s nim, je mi skvele, citim sa uzasne.. a tak dalej.. urcite to poznate..
ked som predtym mala prusery typu viac alkoholu ako by sa patrilo, robil neuveritelne sceny typu - zakaz na mobil, vychadzky, dokonca aj makeup, internet a proste vsetko.. mohla a musela som sa iba ucit.. tak si ani nechcem predstavit, co by spravil, keby toto zistil..
on vie, ze sa s nim kamaratim a tak.. pretoze ma uz neuci.. ale zeby som s nim chodila, to by ma asi zabil.. tak co s tym ha?

AandrejkaA

a ja to asi zaklincujem..... ja mám 27, priateľ 28 a som na tom podobne milé dievčatá... on môže u nás byť aj spať, ale ja ku nim nemám čo chodiť... lebo vždy za dievčaťom chodí chlapec a nie opačne... keď sme obaja unavení, tak nemáme čo jeden za druhým chodiť.... máme radšej zostať doma spať... závidia aj to, že sa u jeho rodičov cítim dobre... nezaujíma ich či som šťastná, ale čo si povedia druhí ľudia.... a plno iných vecí, ktoré tu nemienim rozvádzať... vždy keď ich to chytí tak si vypočujem x nadávok. Keď poviem, že mi krivdia... tak to nie je pravda.... si pripadám ako 15 ročné decko

akinom007

a co by si povedala na spravanie mojich rodicov? ja mam 24 ,7 rocny vzatah teiz s 24 rocynm priatelom a nesmiem u neho prespat ani on u nas...

jaaaaaaaaaaaaaaaa

ahojky to si na tom este dobre ja som nieze chodila ale skor spavala s 37rocnym ma zenu a 11rocne dieta a pritom krasnu zenu a vkuse ju ojebava s mladymi babami viem ze som b ola naivna a sprosta ze som mu naletasla mala som 17 rokv vtedy

katusik20

no moja mama s ocom su na tom podobne, chcu ma charnit atd a pritom som o dva roky starsia tiez mam priatela a kamosky a o to je to horsie ked si chcem niekam posediet s kamoskami hned si myslia ze spim s nim u neho, nie som mala holka sex mam uz za sebou, al aspon trochu tolerantnosti by nezaskodilo - no vsak nemozem si vyskakovat lebo zacnu hned modulovat tu svoju vetu - kým spís pod našou strechou a ješ naše jedlo tak si nevyskakuj, inak i mozes zbalit veci a vypadnut- rodicia su taký, nebudes mat slobodu kym neodides z domu, chapes???kapisto? a oni to asi az vtedy pochopia ked sa odstahujes ku tomu svojmu a trtne im to. PS- mam brata trochu starsieho ako ty a u takých ako si ty no v mojom veku, sú unho len na sex, ale mozno je ten tvoj iny, ja len ze si nerob nadeje.