poraďte prosím

Príspevok v téme: poraďte prosím
mačička

píšem schválne na túto sekciu, aby mi radili hlavne chlapi. Mám priateľa, ktorý má niečo cez 28 rokov a doteraz mal len jednu sexualnu partnerku. Problem je v tom, že tento moj priateľ má malý penis, aký malý presne to neviem, len viem, že je o dosť menší než mali moji predošlí partneri. Keď sme s mojím priateľom spolu, robíme hádam všetko, len nie sex. Priateľ povedal, že nechce so mnou spať, lebo neuznáva chodenie len pre sex a najprv sa musíme spoznať atd, ale vidím, že je dosť ´nadržaný´ a chce to, len to nejako nejde. Skúšala som to všelijakmi sposobmi, ale on mi pripadá, akoby to zámerne odďaloval, lebo si možno myslí, že s tým malým penisom ma nebude mocť uspokojiť alebo čo.. o mi to rád robí prstami, rád sa na mňa pozerá, aj ja som ho parkrát robila rukou, ale zatiaľ žiadny sex. Ešte sa mi teda nestalo, že by ma nejaký v posteli odmietol, som ich mala asi troch. Takto sa vačšinou správajú baby a nie muži. ... čo si o tom mám teda myslieť? Podotýkam, že parner sa predomnou nerád obnažuje a gate som z neho musela doslova vlastnoručne stiahnuť! .. díííííííííík. Prosím poraďte, chlopi, čo mám robiť.

...,,,,

Myslim si,ze ten tvoj ma strach, ze ho nechas kvoli jeho malej muznosti..ja som tiez mala partnerov, ktorych priroda nesetrila, ale raz som mala aj takeho, ktory sa nemal cim chvalit..a sex bol hrozny..nic som pri tom necitila, akoby vo mne ani nebol..tak takeho sklamania sa pravdepodobne boji aj ten tvoj..ale mali by ste si o tom pohovorit..nemyslis?