meno pre babatko

siria

kamaratka ma Marek,Monika,Marika,Michala.same M.ale su to krasne deti,zvykli sme si.obcas sa tiez pletie jazyk,za M nevieme sa hned rozhodnut,ktore memo je to spravne pre dotycne dieta...:)

mami36

ja mám trio MATúš MARTIN a MAREK,ale občas sa neviem vykoktať z toho ma-ma-ma...čo tak chlapca po tatovi je to staromodne ale mužskému egu to lichotí.alebo ADAM.Pre dievča daj čosi pekné slovenské ved Zuzky Katky Kristýnky znejú lepšie ako CHarlotky či Sarah.Prajem ti hlavne zdravé a krásne bábo.

sokyna

Podla mna, tiez Laura..je to krasne meno!take dam aj svojmu dietatu.. ziadne stare ako Michal, Michaela, Jan, Jana, Anna, Jozef, Maria a take by som nedala..a chlapcenske asi Martin..alebo Peter.

marfuška

My máme Michala,to som si vybrala ja a Andreja.To bol manželov výber a najprijatelnejšie z tých jeho návrhov.Ale mal byt Marek.Keby som bola mala 3.chlapca s určitostou by bol býval Peter, neskor Adam.Z dievčenských sa mi páčia také slovenské Zuzka, Katka, Lenka.Neznášam meno Anička.

tana_2

Ja koncim 7 mesiac budeme mat chlapca a bude sa volat Denis aj ked manzel chce po sebe Patrik povedala som mu,ze sa bude musiet este posnazit ked chce menovca uz mame jedneho syna a vola sa Alexander.Ja chcem 4 deti-chlapcov lebo mam vybrate mena-Alexander,Denis,Sylvester no a nech ma aj manzel radost tak Patrik. Prve tri mena su podla mna najkrajsie na svete pre dievca ani nemam chlapcenske su krajsie,ale keby,ze uz nahodou tak asi Karolina.Tiez sa mi celkom paci Izabela.