caste bolestive mocenie, svrbenie posvy

Príspevok v téme: caste bolestive mocenie, svrbenie posvy
trisha

posledny tyzden som spozorovala divne priznaky pri moceni... ked som domocila pocitila som bolest... povedala som si to nic nie je som len prechladnuta a zacala som sa poriadne obliekat a tabletku od bolesti sem tam... no dva dni dozadu ma zacala svrbiet posva... prestava sa mi to pacit... treba mi aj castejsie ist mocit... je mozne ze mam nejaku vaginalnu infekciu??? :( PORADTE MI PROSIIIIIIM!!!

wwhhyy

Ahojte. Uz dlhsie mam problem s mocovymi cestami alebo so zenskymi vecami. Bola som liecena, pretoze som mala nejake bakterie v moci,ale nebolo to take hrozne a naposledy som mala moc uplne cisty. Napriek tomu ma stale niekde akoby stipe alebo boli - dokonca aj ked nie som na WC, pri obycajnom sedeni. Problem citim mozno niekde v mocovom vyvode. Okrem toho ma pobolieva v oblasti nad zadkom a nizsie. Aj u gynekologicky som bola a ta ma tiez preliecila a povedala, ze by to malo byt v poriadku. Ak sa to nezlepsi mam prist. Mozem tam ist najskor pondelok. Ja uz neviem, co mam robit, lebo sa stale citim zle a pritom vysledky nie su az take hrozne. Nie som lekar, ale myslim si, ci nahodou nemam nejaku infekciu vo vyvode alebo kde? Myslite, ze by som mohla mat podrazdenu mocovu ruru, alebo sliznicu? Co by mi pomohlo?

oli

ahojte,ja mam presne takito problem,najprv som dostala menzes a potom zrazu to palive mocenie a cez kramy sa pridalo aj svrbenie,myslite ze je to vazne?a pomoze mi gynekologicka alebo skor urolog?vdaka

janíča

trisha, dala si si poradiť???????????bola si u lekára,alebo počkáš na zápal ľadvín???? u žien je to rýchle,to že ho máš neprehliadneš-sú to bolesti pri ktorých sa ti chce škriabať sa po stene... chceš si to skúsiť? ak nie bež na pohotovosť ak si nešla k doktorovi podľa toho čo ti radili?

aandrejkaa

presne tak a víkend ide... takže by si mala byť už dávno u lekára... ja ako prevenciu užívam Urinal... už od augusta pravidelne každý deň a môžem povedať, že zaberá :) tak šup s týmto k lekárovi a potom nejaký výživový doplnok plný brusníc :)

renaam

urcite mas zapal, musis vyhladat lekara co najskor, postup zapalu moc.organov je velmi rychly. Taktiez odporucam aj sumive brusnicove tabletky, aj ako prevenciu.