Darovanie krvi

pauli 73

nemôžeš ísť keď máš menzes, prekonala si žltačku, si chudokrvná, si HIV pozitívna, si tehotná, máš teplotu...jednoducho musíš byť zdravotne v poriadku a okrem toho pred darcovstvom ti zoberú krv a urobia ti testy...

suvi

a cudujem sa tomu, co niektore pisete, ze pri darovani vam nikdy neberu moc. Ja som tiez pravidelna darkyna, moc mi beru vzdy, este pred tym, ako mi odoberu vzorku krvi, ktora ide na testy.
Len skoda, ze som asi s darcovstvom skoncila, uz som anemická aj ja:-(

suvi

Ahoj, ked mas menzes, urcite nechod darovat krv. Jednak preto, lebo potom uz budes mat moc velku stratu krvi, jednak preto, lebo pred kazdym darovani vyplnas dotaznik, kde sa ta okrem ineho pytaju aj to, ci nie si hned po, hned pred, alebo prave nemas menzes. Takze ked by si to zafajkla, ze ano, neprijali by ta na odber. Pockaj, kym menzes skonci a je to v suchu. Ja chodievam darovat krv pravidelne, nie som ziadna padavka, ale po odbere som niekedy trochu malatna. Takze neriskuj velku stratu krvi. AHoj.

suvi

Ahoj, ked mas menzes, urcite nechod darovat krv. Jednak preto, lebo potom uz budes mat moc velku stratu krvi, jednak preto, lebo pred kazdym darovani vyplnas dotaznik, kde sa ta okrem ineho pytaju aj to, ci nie si hned po, hned pred, alebo prave nemas menzes. Takze ked by si to zafajkla, ze ano, neprijali by ta na odber. Pockaj, kym menzes skonci a je to v suchu. Ja chodievam darovat krv pravidelne, nie som ziadna padavka, ale po odbere som niekedy trochu malatna. Takze neriskuj velku stratu krvi. AHoj.

datelinka

vela ludi potrebuje :-( tak popros ludi, na facebooku, mailami a podobne. pri odbere treba urcit, pre koho je darovana krv urcena a ona sa k nemu dostane. :-)
drzim prsty.