Escapelle vedlajsie ucinky

artea

Aj som sa objednala.Na zajtra.Tak som zvedava.Lebo ona mi tvrdila,ze vela zien po tejto tabletke odchadzalo od lekara s tym,ze po 2-3 tyzdnoch nic nezisti,alebo mozno len nezistil,lebo neboli tehotne a sestra to vzala,akoze sa to neda zisit, koza :o)

lenuliatko

3 mesiace mas pockat??,to co je za hlupost.chod tam sa objednaj a opytas sa rovno doktora.to nie je ok ked ta hlava boli uz tak dlho.

artea

No,ja som zacala byt strasne unavena.Stale by som spala a pobolevala ma hlava,ani nie ako bolest,ale tlak.Ibaze mne to nepreslo,mam to uz asi 2tyzdne od zobratia tabletky,preto neviem,ci to este stale moze posobit alebo ci to mam pripisovat niecomu inemu.Zacala som pit TIBI,aby som sa dostala do energie,ale nic sa nezmenilo.Aj oci mam take unavene.Cely den citim,ako by som sa prave zobudila.Ked idem uspat deti,zaspim skor prva,oni az po mne.Keby som nemala dve malicke deti,ani ja by som to nebrala.Ale pri nasich fin.prob.tretie nehrozi.Ale ani psychicky by som to nezvladla.Mam dve kratko po sebe a uz teraz sediviem.Som z nich niekedy znicena.Problem je,ze ja si neviem skontrolovat ci je vsetko ok,do 5dni menzes..ibaze mne ked sa to stalo,to bolo v den spinenia,mne zrovna menzes zacinal.Takze ked som brala tabletku,to uz som mala prvy den menzesu.Takze nemam podla coho odsledovat,ci zabrala.Iba ist k lekarovi a to mi sestra po zavolani povedala,ze lekar mi to tak skoro nezisti,ked som povedala ze uz presli 3tyzdne,ze musim to ist dat pozriet.Vraj az po 3mesiacoch?Co je to za hlupost?ved to sa musi dat zistit skor,nie?maju aj sono a nie je to mikroskopicky male,aby sa to nedalo vidiet,nie?Tak som nervozna,ze musim cakat tak dlho.Pokial by som bola,uz som v 3mesiaci:o( to uz by som umrela od zialu,keby som musela ist na interupciu:o(

diana

Artea, ja som užila escapelle, popri HAK. /zabudla som uzit tabletku v prvy tyzden noveho balenia/.Nevedela som sa rozhodnúť či si dať alebo nie. ALe popri dvoch deťoch , som si tretie nepriala. V lekárni ma presviedčala , že pri dlhodobom užívaní HAK by sa nič nemalo stať. ALe pre klud na duši som užila.Ale priznám sa. Boli to najhoršie tri dni v mojom živote. Mala som závrate a silné bolesti hlavy. Cyklus mi to nerozhádzalo..ale tie sprievodné javy boli hrozné.

lenuliatko

aha tak :)no ja som to pouzila dvakrat sa mi vidi.namna to nemalo vedlajsie ucinky ziadne.menzes neviem ci som dostala do 5 dni to si nepametam ale nijak mi to neublizilo.ani mi to nerozhadzalo cyklus a pravidelnost.pohoda

artea

Dakujem :o) tolko bolo aj v letaku.Mala som na mysli skor vlastne skusenosti s pretrvavanim neziaducich ucinkov.Ale aj tak dakujem.