BABY poradte mi, prosim...

Príspevok v téme: BABY poradte mi, prosim...
MIRKO22

mam takyto, ak sa to vobec tak nazvat da "problem"....
Ako zena vnima sex???Ma s toho nieco, aj ked nedosiahne oragzmus???
viete...moja baba niekedy nedosiahne orgazmus...viem, ze je to normalne, ale...
Hovorila mi, ze ked je predohra, kym k tomu nedojde, ze je fest vzrusena a ze je to faaajne...ale akonahle vojdem do nej,tak nic...
Ona hovori, ze jej to nevadi, ze je to super pocit ma provokovat a zrobit ma.No ja sa dost blbo citim...
S klitorialnym orgazmom nieje az taky problem...ak je dost pri styku drazdeny, tak ho dosiahne da sa povedat stale...

Je mozne, ze je anorgazmicka na vaginalny orgazmus???
Alebo je nieco, co mam robit inak???nieco, co robim zle???aby ju to vzrusovalo???...prosim baby...poradte mi nieco, ak sa da, fest chcem, aby nieco s toho mala, lebo mi na nej strasne zalezi...
DAKUJEM

dara

MOZE MI DAKTO POVEDAT, teda skor BABY, ze:
Viem ze chalani mozu svoj orgazmus odialit. Ked to prichadza tak jednoducho spomalia. Ma s tym daka zena skusenosti na sebe? Ze ked uz citi ze bude tak trochu spomali aby sa milovali dlhsie?? Lebo ja sa bojim ze potom to uz druhy krat nemusi prist. Jednoducho ze som prepasla sancu, ked sa to da tak povedat....

cica

orgazmus u ženy (teda aspon u mna) prebieha myslím rovnako u mužov - najskor nič, len taký príjemný pocit a nakoniec z ničoho nič to príde, svaly ochabnú a si ako v šoku, tranze a trvá to len niekoľko sekúnd, zvyčajne tak 5 sekúnd.

MIRKO22

ako prebieha vaginalny orgazmus???
je to tak ako u chlapa??ze najskor nic, a potom to naraz vybuchne...ci je to po cely cas krasny pocit a vyvrcholi orgazmom???

kacicka

rozpravajte sa o tom,co ma rada,co ju tak velmi drazdi.snaz sa to praktizovat pri predohre a pokracuj v tom tak dlho,kym nedosiahne vrchol.potom ju az pomiluj.

tiny

o myslela som ze moj chalan je jediny ktory sa zaujima aj o pocity partnerky ako len o svoje pocity pocas milovania, on ma taky isty problem so mnou ale bohuzial tiez vsetko mozne skusame a nejde to akosi, ale tiez som mu povedala ze aj tak to je rozkos a nech sa tym netrapi, no som rada ze este existuju chalani ktorym zalezi naozaj na milovanej partnerke a nie len na sebe ako sa doslova odbavit a byt spokojny, a myslim si ze jej to naozaj nevadi, lebo vie koho ma vedla seba, nic si z toho nerob ono to raz urcite pride, ja stale verim a verim... pa a vela stastia

Nikola0407

Jatyon má pravdu. Veď samotný sex je sám o sebe fantastický. Orgazmus je len vyvrcholenie, ktoré je síce úžasné a s ničím neporovnateľné, ale ide to aj bez neho. Tak sa neboj, že ona z toho nič nemá. Uvedom si, že mnohé ženy nedosiahnu orgazmus nikdy. To si myslíš, že keby z toho nič nemali, tak by sexovali?

jatyon

kasli na to, venuj sa sebe.
ak by si sa jej nepacil, aj tak ta posle kade lahsie.
chyba v tvojom mysleni je v tom, ze si MYSLIS, ze ONA musi mat orgazmus.
to nie je pravda.
kasli na to, ak je vam spolu dobre, tak si to uzivaj ... a nespekuluj.
.
(lebo si uvedom tvoju otazku: CO AK zistis, ze je anorgasticka?? no?, opustis ju? no? kasli na to, nie je to dolezite.)
-------- NEROBIS NIC ZLE!