Preco?????????????????

majkaaa

viete co ludia mam dojem ze nejake prispevky si ta inuska aj sama napisala a odpisala aby zachranila o sebe ten idealny obraz - nehnevaj sa dievca ale 16? to je skoro, mozno ze sa vyvyja skor - ale asi len fyzicky nie psychicky, pretoze o orgazme by si to mala radsej skor prestudovat a nie sulozit a potom nevediet kam to vedie - ona si mysli ze len k orgazmu asi

lucccinka

ludia boze sibe vam alebo co?Ja mam momentalne 25 rokov a moje panenstvo som stratila v 14 a to som bola s partnerom do 20 atky ale potom to padlo pretoze nas rozdelila vysoka skola...ale v ziote to nelutujem a urobila bysom to iste ...uz vtedy som sa citila vyspelejsia a NAVYSE som si davala velky pozor ...su dievcata ktore sexuju len takk so svojim frajerom a akoze spolu chodia a potom pisu ze su tehotne ale su tu aj normalny ludia boze tak sa uvedomte kazdy sme iny...a inuska moja v pohode to ber jasom orgazmus dosiahla az po troch rokoch s artnerom zalezi aj od zrelosti ale HLAVNE od psychiky...drziim palce a nemyslis Hlavne nato ono to pride samo nesmies sa nato privelmi sustredit:D

dragonka

stanley1: to hovoris podla tvojich skusenosti???
myslim si ze to ze umoznuju detom ako ty hovoris od 16 ist gynekologovy a predpisat si antikoncepciu je super praveze tym zabranuju interupcii
predstav si keby im predpisali antikon. az od 18 kolko by bolo na svete nechcenych deti... a rodicia by sa len zblaznili...
a ak si nahnevana na to ze tvoje dieta si bolo dat predpisat antikon. bez tvojeho vedomia bud len rada aspon ma rozum!!
inak si to neviem vysvetlit preco mas taky nazor...

stanley1

kto hovori ze v 18 je dospela? .. a vies preco si decka mozu uz v 16 predpisat antikoncepciu? lebo deti su na hlavu padnute, sexuju v 14 a potom je tu plna maria interupcii a podobnych sraciek.. ty by si bola asi radsej keby je antika od 18 a keby je tu 5 nasobny pocet interupcii ..

ikuska

okaze sa uvedomte ja som mala 10 teraz mam 18 a v 16 som stratila panenstvo s tym istym s ktorym sexujem aj teraz a to mam byt stetka?

!!!!!!!!!

kajka..myslis ze 16 rocna holka je este dieta? a len o 2 roky uz bude dospela?..cize len 2 roky delia detstvo od dospelosti? 16 rocnu by si uz nemusela nazyvat dietatom.. 16 rocna moze ist kludne sama k lekarke a dat si predpisat antikoncepciu.

baby

kajka a ostatni, to nema zmysel sa rozculovat... to je dnes moda, cim skor zacnes tym lepsie... ved ich kamaratky to uz maju za sebou, tak aj oni musia... aj ked to este nechcu, ale musia, lebo kamaratky... je mi z vas dievca zle...

kajka

16 je priskoro! tu nejde o vyspelosť ale o vek. veď keď má dieťa 12 rokov y
a vyzerá na 17 už by mala pohlavne žiť? tak to teda nie. a rodičia tohto 16 ročného dieťaťa určite nevedia, že sexuje. !!! to napísal dosť ostro, ale pravdivo. dievča veď ti nič neutečie.