Nocne vyzivujuce serum z Avonu.

mirka 23

Lili, ako píšeš, Avon na pleť moc dobre nerobí. Možno že je každá kozmetika viac alebo menej chemická, ale Avon je humus. To radšej nedávať nič ako Avon. A spamätaj sa ty, ja som sa už spamätala, po tom, čo mi Avon zničil pleť, chvalabohu po roku sa z toho spamätala aj moja pleť. Opýtaj sa hociktorej kozmetičky na Avon a povie ti svoje. Keď prichádzajú baby s katastrofálnou pleťou a keď sa kozmetička spýta na kozmetiku, tak v 99% povedia Avon.

lili2

avonka,nenechaj sa vytocit.To vitaminove serum je fajn, ale nie na mastny typ pleti alebo na akne tiez moc dobre nerobi. Ale ako pri vsetkych vyrobkoch, ci ti bude dobre posudis len ak si ho skusis. Netusim, ci existuje vzorka.
A ostatne baby by sa mohli spamatat, kazda kozmetika je chemia, ci sa vam to paci, alebo nie.
A pre info, nepredavam avon, ani oriflame, ak b sa niekto zas zacal obuvat

mirka 23

Superb je embečka! To že vyzera na vonok k svetu, tak neznamená, že je to dobré auto. Z tej triedy je Mazda 6 a tá sa so Superbečkom nedá porovnať, či už v spoľahlivosti, kvalite a ani vo výzore.
Ale toto nie je fórum o autách, tak sorry.

avonka

mirka23 ja nerobim s avonom!!! pytam sa na to serum, bo si ho chcem kupit, tak sa pytam...nepotrebujem nazory na avon ale na SERUM. boze co na tom nechapes???

sisisissi

mne avon robi tiez dobre, a nehovorim to preto, ze yb som avon predaala, ja ho nepredavam, ale len pouzivam asi 5 rokov a aj kamoky a je ozaj dobry