push-up alebo gelova podprsenka

marisssa

lenka--urcite citis ten rozdiel a hlavny dovod , preco kupit znackovu drahsiu bielizen je ten, ze ti vydrzi ovela dlhsie, nerozpadne sa ti, drzi tvar...a ja nosim len gelove podprsenky a tie nekupis za stovku:-), uz toboz nie u cinana..no ale ked sa mi pacia nejake nohavicky, ked aj za 30sk,tak preco si ich nekupit?ked mi vydrzia len mesiac,nemrzi ma to tak..ale do podprsenky vzdy radsej investujem viac..

lenka...

ahojte, chcem sa spýtať, či nakupujete podprsenky a nohavičky aj u vietnamcov alebo v tých lacných obchodoch.
lebo je rozdiel dať za nohavičky miesto 300,- sk len 30,- .
a ak v podprsenkách sú obrovské cenové rozdiely. A aj do tých lacných sa dá dať vypchávka. Myslíte, že je to fakt roziel mať na sebe drahú a značkovú podprsenku ako lacnú?

mirka 23

Marissa, Oblečenie si cez net neobjednávam, je to risk. To spodnú bielizeň už poznám, mám to vyskúšané v obchode, takže sa nebojím. Z tých klasických katalógov, čo spomínaš mi prišlo strašne nekvalitné oblečenie. V skutočnosti vyzerá také lacné, ale do katalógu to tak super nafotia...Z Quelle si objednávam napínacie plachty, sú kvalitné a nie sú drahé, uteráky, je pravda že mi to príde tak po mesiaci. No a najnovšie som si objednávala knihy do školy, doplnky stravy, autíčka pre manžela...

marisssa

mirka 23-- a kde tak zvyknes nakupovat?a si spokojna?no ja som v bonprix,ale vzdy mi prisiel tovar taky velkyyy,iba priatelovi tricka boli ok:-) potom neckermann takisto, v quelle sa mi ozvali po dvoch mesiacoch,co som objednavala,takze to uz bolo passe..nevyhody nakupu cez net....

mirka 23

Pekná je. No ale ja s tým nakupovaním cez net musím na chvíľku prestať, lebo tento mesiac som už toho mala dosť:) Tak nabudúce. Ale je to super vec, len sa musím krotiť, aby som nebola závislá.